שופופו מיותר

הזוג נכנס לאולם החשוך, לפתע האורות נדלקו העיפו באוויר קונפטי ומלא בלונים ואז נכנס הזמר האהובושר להם בואי בשלום עטרת בעלה..

2 דק' קריאה

רוחמה אפרתי

פורסם בתאריך 24.06.21

היא אמרה כן!

 

היא אמרה כן אז יאללה בואי נתחתן

צפו בהצעת הנישואין המרגשת של דני לחני

 

הוא הזמין לה שייט ביכטה חיכתה לה הפתעה מרגשת שלא תשכח כל ימי חייה.. טבעת נישואין

הזוג נכנס לאולם החשוך, לפתע האורות נדלקו העיפו באוויר קונפטי ומלא בלונים ואז נכנס הזמר האהוב (שלקח שיק שמן בעד שיר אחד בלבד..) ושר להם בואי בשלום עטרת בעלה..

בתוך המעטפה של כרטיס הטיסה חיכתה לה הפתעה מיוחדת במינה.. הצעת נישואין עם טבעת יהלום ששוויה כמה עשרות אלפי שקלים..

 

שואו אוף SHOW OFF

מה קרה להצעת הנישואין הפשוטה? שבה הגבר קורע על רגל אחת ומבקש מיפתו להתחתן איתה? מה קרה להצעת הנישואין הפשוטה והרגילה בלי כל השואו אוף והבזבוזים המיותרים של השופופו המיותר

אנשים מבזבזים כספים בלי סוף ואנרגיות מיותרות על הבל וריק בניסיון איך להיות יותר מתוחכם, מפתיע ומיוחד – הרי תכלס הצעת נישואין זה מעמד משמח ביותר שהרי עוד בית נבנה בארץ ישראל ולקדוש ברוך הוא יש נחת, אז מה הקשר בין זה להפקה הוליוודית?

אנשים מגזימים לחלוטין בהוצאות המיותרות ובניסיון להיות ה-מיוחד..

 

בנוסף, שוכחים שיש מחר.. את ההוצאות בסופו של דבר צריך לשלם וזה נערם להלוואות מיותרות שכל זוג צעיר יכול למנוע מראש.

 

אולם, עלויות מטורפות של מנה במחיר אסטרונומי, שמלת כלה אחת כבר לא מספיק צריך כמה "הופעות" שבסוף מסתכמות בכמה עשרות אלפי שקלים, נעליים, תכשיטים., איפור, תסרוקת, תחרות אחת בין השנייה כאילו שחשבון הבנק מלא בפפלינוס.. הלו.. נהייתם משפחת אריסון?

 

הנראות מסביב

 

חוצמזה, שוכחים את העיקר ועושים מהתפל מהות. ההצעה עוברת וכך גם החתונה, בסופו של יום, מה שחשוב זו הזוגיות עצמה – אנחנו צריכים לטפח את הקשר עצמו ולא את הנראות מסביב.

דיי לתת יד לטעות המטופשת של החזות החיצונית והנראות השטותית. אנשים הולכים מושפלי ראש ושפופים מעצבות כי הריקנות הזו אינה שייכת לעם ישראל

 

עם הרוח

 

אנחנו עם הרוח ועלינו לתת גם מזון רוחני לנשמה ולא רק לגוף , לחיצונית ולנראות שהיא הבל הבלים.

תתחילו להשקיע במה שחשוב באמת – זוגיות טובה, אימון הדדי, חברות בין בעל לאשתו, חינוך ילדים, דוגמא אישית, דרך ארץ, צניעות של בנות ונשות ישראל, טהרת המשפחה, שמירת כשרות, שמירת השבת ועוד.

אתם לא עושים טובה לאף אחד כאשר אתם עובדים על הפנימיות וזורקים את החיצוניות –

 

הטובה היא לעצמכם ועבורכם.

כתבו לנו מה דעתכם!

תודה על תגובתך!

התגובה תתפרסם לאחר אישור

הוספת תגובה