מקור הכוח של האישה

אישה יקרה, בואי נשים את הקלפים על השולחן ונדבר גלוי.. שיא הפתוח.. מה יש לך להפסיד??! יש הרבה ובלי סוף לומר בנדון, וברשותך, אחלק אותו לשני חלקים השבוע ושבוע הבא. בכל חלק נשפוך אור מזווית אחרת חשובה לא פחות ומשלימה אחת את השנייה.

3 דק' קריאה

פורסם בתאריך 31.03.22

אישה יקרה,

בואי נשים את הקלפים על השולחן ונדבר גלוי.. שיא הפתוח.. מה יש לך להפסיד??!

יש הרבה ובלי סוף לומר בנדון, וברשותך, אחלק אותו לשני חלקים השבוע ושבוע הבא. בכל חלק נשפוך אור מזווית אחרת חשובה לא פחות ומשלימה אחת את השנייה.

 

“אישה חכמה בנתה ביתה ואיוולת תהרסנו”

אישה חכמה אינה נמדתת ברמת האיי קיו שלה ו/או בכמות התארים שתלויים בחדרה. חוכמתה של אישה נמדדת ומצוית בכוחה הפנימי שבאישיותה שבה היא יודעת להנהיג את ביתה בדרך הנכונה, לחנך את ילדיה למופת ולהיות עזר ומשענת לבעלה , שליבו יהיה רק שלה. שליבו יהיה נתון רק לה, שהיא המולכת והשולטת במללכה שלה, כאמור “בטח בה לב בעלה“.

 

WOUNDER WOMEN

אשת חיל מי ימצא.. את אשת החיל! את וונדר וומן! מסוגלת להכל.. אז מדוע אינך מצליחה להשליט את לב בעלך רק עלייך, שיהיה רק שלך?

והרי מה את כאישה רוצה בחיים? גם אם תהיה לך את הקריירה הכי מבוקשת שחלמת עליה.. משכורת עם שישה אפסים, מעמד, הירכייה ומקובלות חברתית – אבל אין לך שלום בית – כל זה יהיה שווה כקליפת השום. בתוך תוכך תהיי עיי חרבות. מדבר שומם וציה. לא יהיה בך טיפת חיות ושמחה. הכל יהיה מעושה מן השפה אל החוץ. תחיי חיי ריקנות.. עצבות.. נכאים. תחושת המעקות תלווה אותך כל רגע ורגע.. גם אם כל העולם יחמיא ויפרגן לך, אבל תחסר לך המילה הטובה, החיוך והערכה של בעלך – כל זה כאמור, לא יהיה שווה בעיניך. אמרנו, מדברים פתוח!

 

אל אישך תשוקתך והוא ימשול בך” – את משולה תחתיו, תרצי או לא – הוא אדונייך ואת תשתחווי לו.. זהו הציווי האלוקי וככה בדיוק מתנהלים הדברים גם מתחת לפני השטח למרות הפימנסטיות המודרנית שקיימת היא אינה יכולה ולעולם גם לא תצליח לשנות את הדרישה האלוקית. זוהי הקללה שקבלה חווה אמנו כתוצאה מן החטא עם הנחש, ואנחנו כל הנשים נמצאות תחת עול זה.

יחד עם זאת אל תטעי לחשוב , היהדות מכבדת את האישה ואורחותיה במלוא מובן המילה! מעמדה ותפקידה של האישה היהודיה הינו רם במעלה, לה ניתן תפקיד כה ראוי נשגב ועצום, עד כדי כך שבליל טבילתה היא אפילו משולה לכהן גדול, והכוחות שנתנים לה שויי ערך אליו!!

 

 

תני לעצמך מתנה לחיים!

מידי חודש בחודשו יש לך הזדמנות פז. הזדמנות של החיים! להעניק לעצמך ולאישך מתנה לחיים וזה תלוי בך.. ברצון שלך.. בכוונת הלב

אישה יקרה ואהובה, אשת ישראל המכובדת! וודאי שאין כל צל של ספק שאת רוצה לחיות חיים עשרים, מכובדים ומלאים באהבה, הרמוניה וזוגיות טובה, מוצלחת ומבורכת עם בעלך! שהרי כל חיותך את מקבלת מבעלך.. הוא המשפיע ואת המקבלת.. לכן עלייך לדאוג תמיד שהחיבור בניכם יהיה חיבור של קדושה וטהרה, חיבור מהמקום הנכון, ממקום של אהבה ורגש טהור ולא מתוך בהמתיות ותאווה.

 

 

לעשות ביזניס עם הקדוש ברוך הוא??!

אמרנו מדברים גלויות, אז אני רוצה לשתף אתכן בנות באיזשהיא התנהגות שהפכה להיות רווחת בקרב נשות ישראל והיא טעות חמורה מאד שמכשילה את נשות ובנות ישראל ולוקחת מהן חיות, קדושה וטהרה. אציג בפניכן כמה מהן:

 

 

טובלת רק אישה שהיא אשת איש!

שמעתי כבר מספר סיפורים מזעזעים שנשים שאינן נשואות ואינן אשת איש , אשר נמצאות בקשרים עם גברים, מתירות לעצמן לטבול במקווה בטוענה כזו או אחרת. ההלכה חד משמעית אוסרת על נשים רווקות, גרושת ואלמנות לטבול טבילת מקווה ואוסרת גם יחסי אישות כל עוד הזוג אינו נשוי! מחילה מכבודכן אבל ביהדות נזהרים מאד מחילול כבוד האישה מה שנקרא ‘מעשה זנות’!

 

 

פינג פונג

תופעה נוספת שאף היא מזעזעת לא פחות מתייחסת להתנהגות זיג זג, של פעם כן ופעם לא – מתי שיש לי חשק אלך לטבול במקווה ומתי שלא בא לי אז לא הולכת.. אם יש לי טיול ונסיעה לחו”ל וזה בדיוק יוצא ביום הטבילה אז נוותר על זה החודש. סליחה ומחילה, מניין הגיע ההפקרות הזו? מניין החוצפה והעזות להטל במצווה כה יקרה וכה קדושה? מניין החושך הזה להפקיר כך את בעלך וילדייך??

כן זוהי הפקרות לשמה! שהכי כל פעם שאת אינך טובלת במקווה ונמצאת עם בעלך את גורמת לך ולו ולילדכם נזקים רוחניים, נפשיים ובריאותיים בל יתוארים. והכל עלייך.. בשביל מה את צריכה את זה.. ואחר כך להגיד למה דברים קורים לך. זה לא סתם.. יש סיבה ותוצאה.. יש מחיר לכל התנהגות ובפרט למי שמשחקת בקדושה. מי ששורפת את היכלי הקדושה הפנימיים שלה ושל ביתה, אז לא להתפלא אחר כך למה..

 

טהרה! מקור כוחה של האישה היהודיה

 

אז… מה הקאוצינג שלנו מתוך כל הדבר הנפלא והמעצים הזה?  מספר דברים:

 

  1. תהי גיבורה! תהי אמיצה! אל תחששי ללכת על כל הקופה ולשמור טהרת המשפחה כמו שצריך מא’ ועד ת’ כולל בזמנו ובעיתו
  2. הגיע הזמן לשים את התירוצים בצד. לשים את כל האנטי ואת כל ‘הלא’ ואת כל התת מודע שמעכב/מונע/דוחה את האמת
  3. שימי את האמת שלך על השולחן. אל תפחדי לגעת בו. שנוגעים ומתעסקים באמת רק טוב צומח מזה
  4. יש לך השפעה גדולה ואחריות לא רק על עצמך אלא גם כלפי בעלך כרעייתו וכלפי ילדייך כאמם יולדתם. האחריות שלך היא גם לשמור עליהם ולא רק מבחינה פיזית אלא גם ובעיקר מבחינה רוחנית. האחריות הזו שלך גברתי, כי אלו הם נשמות שתלויות בך!!
  5. האחריות שלך היא כבדה. האחריות נמצאת אצלך! תחתייך. היא שלך! את האחראית למעשייך לכן קחי אחריות ותגלי רצינות
  6. אם אינך מכירה את הכללים וההלכות את יכולה ללכת ללמוד הדרכת כלות קצרה ונעימה ותלמדי מה צריך לעשות
  7. זכרי, כל ההתחלות קשות, אבל אחר כך זה נהיה הרגל ואז כבר זו פעולה אוטומטית
  8. את תתקלי בקשיים, התנגדויות (אפילו של בעלך) ישנם הרבה רבנים ויועצים שיוכלו לדבר על ליבו ולהסביר לו את מהות וחשיבות הדברים
  9. לא לוותר. להתעקש ולהילחם. להיות פייטרית. אגלה לך סוד, את צריכה ומחוייבת להלחם דווקא על הדברים הבאמת חשובים שלך בחיים מקווה היא אחת מהם, אם לא החשובה שבניהם!! מצווה אחת שבונה לך ולמשפחתך את החיים!!
  10. ‘ואת עלית על כולנה..’ זה התואר שלך.. כי זה הטוהר שלך! איך תעלי ותהיה מעל כולן?! אך ורק דרך הקדושה והטהרה.

כתבו לנו מה דעתכם!

תודה על תגובתך!

התגובה תתפרסם לאחר אישור

של צוות האתר

הוספת תגובה

הכתבה הבאה

בורא יתברך טבע בנו טבעים, מידות שאנו נולדים איתם, ומאידך גם התנהגויות נרכשות שאנו למדים במהלך החיים מההורים, בני המשפחה, המחנכים, החברים - הסביבה שמשפיעה אף היא ותורמת לעיצוב התנהגותנו.

Featured Products