סגולה לעבור טסט

התפילה היא הסגולה הכי טובה לכל הישועות, מי שרוצה להצליח בפרנסה, בבריאות, בשלום בית ועוד יתפלל ועי זה יצליח. כל ההצלחות של האדם מהקטנות לגדולות תלויים בתפילתו.

1 דק' קריאה

מערכת ברסלב ישראל

פורסם בתאריך 04.03.24

התפילה היא הסגולה הכי טובה לכל הישועות, מי שרוצה להצליח בפרנסה, בבריאות, בשלום בית ועוד יתפלל ועי זה יצליח. כל ההצלחות של האדם מהקטנות לגדולות תלויים בתפילתו. והיום הבאנו לפניכם סגולה מיוחדת לעבור טסט לרישיון נהיגה, וכמו שאמרנו הסגולה הכי טובה היא התפילה אז לפני הטסט יש להתפלל כך:

 

‘ריבונו של עולם הריני עומד\ת לפני מבחן בנהיגה. עזרני להיות מרוכז\ת במבחן ולנהוג בדרך נכונה. עזרני לנהוג בביטחון ובזהירות, שלא אתרגש ולא אעשה דברים שלא כהוגן.
עזרני שלא אסכן את עצמי ולא את אחרים לא במבחן ולא בכל הפעמים שאנהג ברכב.
עזרני לזכור את כל החוקים החשובים שנועדו להגן ולשמור על חיי וחיי אחרים.

אנא ה’ הושיעה נא,אנא ה’ הצליחה נא. אנא ה’ עזרני להיות טובה במבחן זה ובכל הדברים.
אנא ה’ עזרני להצליח בעניין זה ובכל העניינים. יהיו לרצון אמרי פי והגיון ליבי לפניך ה’ צורי וגואלי.’

 

כמו כן פרק קח בתהילים מסוגל להצחה בכל ויש לאומרו לפני הטסט:

שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד. נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים, אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף-כְּבוֹדִי. עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר, אָעִירָה שָּׁחַר.אוֹדְךָ בָעַמִּים יְהוָה, וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים כי גָדוֹל מֵעַל-שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ, וְעַד-שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ. רוּמָה עַל-שָׁמַיִם אֱלֹהִים, וְעַל כָּל-הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ. לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ, הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי.
אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה:    אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד. לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי, יְהוּדָה מְחֹקְקִי. מוֹאָב סִיר רַחְצִי, עַל-אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי, עֲלֵי-פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע.
מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר, מִי נָחַנִי עַד-אֱדוֹם. הֲלֹא -אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ, וְלֹא-תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ.
הָבָה-לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר, וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם. בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה-חָיִל, וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ.

בהצלחה רבה!!!!

כתבו לנו מה דעתכם!

תודה על תגובתך!

התגובה תתפרסם לאחר אישור

הוספת תגובה