ניצולי השואה יחוברו למוקד יד שרה חינם!

מתנדבים יגיעו לביתם של הניצולים ויתקינו את המשדר, הלחצן ואת החיישן הייחודי המתריע על נפילה גם ללא לחיצה על כפתור המצוקה...

1 דק' קריאה

מערכת ברסלב ישראל

פורסם בתאריך 17.03.21

מוקד המצוקה של יד שרה פועל 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע,  בלחיצה אחת ניתן לשוחח עם המוקדן מכל מקום בביתם לעזרה דחופה לפי הצורך: אמבולנס, משטרה, רופא, בן משפחה, מכבי האש, שכן או כל עזרה אחרת. המוקד כולל את הציוד המתקדם ביותר מסוגו כולל חיישן המסוגל לאותת נפילה גם אם העונד אותו אינו מסוגל לתקשר ולתאר את מצבו.

 

מנכ"ל יד שרה משה כהן, הגיב לדו"ח מבקר המדינה שחשף שוב את ההזנחה וחוסר המעש של המדינה לניצולי השואה, ואמר, אנשים אלו הינם בוני הארץ, שעברו סבל שלא ניתן לתאר. כחברה יהודית – אסור לנו להיות כפויי טובה. אנחנו ביד שרה, נחבר אותם למוקד המצוקה ללא תשלום, נעניק להם ביטחון אישי, נפיג להם את הבדידות כשיפנו אלינו, ונשלח להם סיוע דחוף כשיידרש. חייבים להירתם ולסייע להם ככל שניתן. זו מחויבות בסיסית שכולנו מחויבים לה, ויד שרה נרתמת לסייע להם". 

 

יצוין כי רבים מן המנויים במוקד פונים אל הצוות לא רק בעת מצוקה פיזית – אלא גם ברגעים של בדידות נפשית קשה. הצוות המיומן והאנושי מקבל כל פנייה בקשב ובהבנה מלאה.

 

לקראת יום השואה תוגברו נציגי המוקד שיגיעו לבתי המעוניינים להתחבר בזמינות מידית.

 

למוקד יד שרה מחוברים עשרות אלפי מנויים מכל רחבי הארץ. הוא פועל בטכנולוגיה החדישה ביותר והוא המוקד היחיד שאינו דורש תשלום חודשי מהמנויים או תשלום נוסף אלא פיקדון חד פעמי המושב עם השבת המשדר והלחצן, כמו כל פריט רפואי אחר המושאל ביד שרה.  למעוניינים בשירותי רפואה, השיגה יד שרה תעריפים מוזלים וחבילת הטבות ייחודית עבורם.

 

להצטרפות, להתקנה ולפרטים נוספים: 6447*

כתבו לנו מה דעתכם!

תודה על תגובתך!

התגובה תתפרסם לאחר אישור

הוספת תגובה