אודל תהלים

אודל תהלים

11 פוסטים

בלי קסמים!

4 דק' קריאה

רציתי לשלוף כמו קוסמת מאומנת תרגילים שישנו את החיים של אנשים הרוצים להשתנות, לעשות אותם שמחים ומאושרים. אבל הבנתי שאין דבר כזה קסמים!

כביסה עדינה

3 דק' קריאה

"אי אפשר להכניס אותנו למכונה, זה אירוע טראומתי. אנחנו צריכים לכבס את עצמנו", היא אמרה והשאירה אותי עם בועות סבון ומלא מחשבות על כביסה עדינה.

אל תהיו גדולים!

4 דק' קריאה

אל תהיו גדולים, בעצם כן אבל לא כמו 'ההבטחה הגדולה' של כל מיני מודעות וסדנאות שיהפכו אתכם למי שאתם לא! אודל תהלים על קטנים וגדולים באמת.

אי השקט

3 דק' קריאה

המחשבות והשאלות הובילו אותי לגלות את האי האבוד והמיוחד הזה. ושם, במקום הכי שקט בעולם, הצלחתי להנמיך את הרעש שבתוכי ולפגוש אותו.

100% טבעי

4 דק' קריאה

אין כמו 100% טבעי, ישר מן הטבע. הניחוחות, הטעם, ההרגשה הקסומה... עד שבא הורס המסיבות, כלומר הטבע, ומקלקל את הכל.

מינוס חמישים מעלות!

5 דק' קריאה

מינוס חמישים מעלות זה לא צחוק! תשאלו את אלה שהיו במקפיא כזה ויצאו משם. אודל תהלים על ההרגשה הקפואה והחמימות הנפלאה שבאה בעקבות הקור.

מעון היית לנו

2 דק' קריאה

לפעמים אנחנו נזכרים שגם אנחנו תינוקות קטנים, כל אחד עם השיגעון והצרות שלו, כאבי הבטן, השיניים שמתחלפות והטיטול שצריך להחליף מדי פעם. מעון היית לנו.

נסיכה שהתחפשה

3 דק' קריאה

זה משחק מתעתע שנמשך (וקחו נשימה עמוקה) כל חיינו, ובכל פעם מחדש אני נופלת במלכודת הזאת, שוכחת שאני נסיכה שהתחפשה.

ההצגה חייבת להימשך

3 דק' קריאה

זהו עוד סיפור של דמות קטנה ושברירית העומדת לה חסרת נשימה בתוך שדה הקרב, מרוטשת ומרוסקת, אך מחייכת. למה? כי ההצגה חייבת להימשך!

לגדל פרחים למלך

3 דק' קריאה

ככה זה, כל קוץ שדקר אותנו ואמרנו עליו תודה, כל כאב ודמעה, כל הצפרדעים שבלענו הם חלק מהגינה המלכותית. אודל תהלים מגדלת פרחים למלך.