דוד גבירצמן

דוד גבירצמן

126 פוסטים

סוד הצפרדע המנצחת

4 דק' קריאה

אנשים רבים איבדו את עתידם בגלל תולעת קטנה של ספק עקשן, שחפר עמוק בתוכנו ורוקן את מאגרי הכוח והרצון שלנו. עד שבאה צפרדע קטנה והוכיחה שאפשר אחרת.

כמה שווה כוס קולה?

4 דק' קריאה

יש דרך הרבה יותר פשוטה ונגישה, משהו ביתי וידידותי, שעברה סלילה והכשרה מיוחדת כדי לעשות בה שימוש מעולה ובלי סכנות, אז למה לסבול? ואגב, כמה שווה כוס קולה?

מי יקים אותו מהכסא?

3 דק' קריאה

הימים לא פשוטים. הטירוף מכה בגלובוס במלוא עוצמתו ובארץ מתח חברתי נורא. מה עוד חסר לנו כדי להלחין קינה סוחטת דמעות? ורגע, מי יקים אותו מהכסא?

ביחד, כי כולנו בני אדם

3 דק' קריאה

כולנו בני אדם, וכיצורים שכאלה, כוח ההנעה הפנימי והחזק ביותר שלנו הוא תחושת נחיצות – צריכים אותי, זקוקים לי. ואני מוכן לעשות הכל בשביל זה. אבל תמיד, ביחד!

לא זז בלי יועץ השקעות

4 דק' קריאה

השקעות לא עושים בלי יעוץ. אפילו על צבע ארונות המטבח לא נחליט בלי חוות דעת של מומחים. החיים שלנו לא פחות רציניים. אנחנו זקוקים ליועץ. מי האדם שבקי בשוק החיים?

למה מסעדה?

5 דק' קריאה

מסעדה - אחת הנישות המקובלות על רוב הציבור כמקום מפלט לכל מיני זמנים, ואני שואל למה? דוד גבירצמן נותן נקודת מבט מיוחדת על החיים בין המנה העיקרית והקינוח דווקא משם.

עבר לא שוכחים

5 דק' קריאה

אנחנו נוטשים את המציאות המדומה, את התחזיות הפוליטיות השוצפות, את האיום האיראני, את הפרצוף הטורקי החמוץ, נכנסים הביתה, סוגרים את הדלת ופותחים... הגדה. למה? כי עבר לא שוכחים.

ביעור חמץ בשלושים אלף יורו

5 דק' קריאה

ניקיון יסודי חושף אוצרות לא ידועים. הוא עשוי לגלות לנו סודות מעניינים וטוב מיוחד שלא ידענו. זה מה שקרה לאיצ'י בביעור חמץ נדיר ובלתי מתוכנן בעליל, שאולי היה היקר ביותר בהיסטוריה.

מי מפעיל את הבוס המרגיז?

5 דק' קריאה

"את הבוס שלי לא חיבבתי. ואם אתם כבר שואלים, אז פשוט תיעבתי אותו. שיחקתי את התפקיד של העובד הכנוע והחנפני. אבל בתוך תוכי שנאתי אותו. הוא שדד את חירותי". וידוי של עובד.

כל מה שמיותר

4 דק' קריאה

דור רווי מותרות, זה סימן ההיכר שלנו. וזה לא מתחיל בעיניים הגדולות שלנו, זה מסתיים בהן. כך התפתחה מדיניות ה'קודם קונים ואחר כך חושבים'. אז מה היה לנו שם?

פורים, זה הדבר האמיתי

4 דק' קריאה

מאחורי הקלעים של פורים - יצאנו לבדוק מה קורה מאחורי הקלעים של היום הכי מצחיק ושמח בשנה. אתם מוזמנים להצטרף למסע שמתחיל משושן הבירה ומסתיים בגילוי המדהים.

כמה מילים על הגה ובלמים

4 דק' קריאה

נהגים מייחסים חשיבות לדוושת הגז, לתיבת ההילוכים ולכל הצעצועים המפנקים שמסביב. אבל ברגע האמת, רק ההגה והבלמים מונעים אסון. ככה זה גם בחיים מחוץ לקופסה עם הגלגלים.