דוד פרלו

דוד פרלו

35 פוסטים

תעשו שלום

3 דק' קריאה

שלום עכשיו: זה לא שדוד פרלו יגלה לכם את אמריקה, אבל כולם יודעים שזוגיות טובה ושלום בית מוצלח הם מתכון בדוק לבית מוצלח לא רק שלכם אלא גם של הילדים שלכם!

ללמוד ברגע האמת

4 דק' קריאה

כאב לי שאת המסר האדיר הזה למדתי דווקא ברגע האמת שהילד ואני ישבנו בחדר המיון מחובקים וכואבים, הוא ביד ואני בלב. מצד שני, אם לא אותו אירוע איך הייתי משתנה?

תפרן, אבל תודה!

3 דק' קריאה

"ההיגיון אומר שאני צריך להילחץ ולרוץ כמו משוגע כדי להביא כסף, ואתה אומר אחרת. אני תפרן, אבל תודה!..." דוד פרלו על הנס והצעקה המצמררת ביער.

אמונה בהמראה

4 דק' קריאה

זו לא סצנה הזויה מהסרטים, זה סיפור אמיתי! אמונה בהמראה - הסיפור של דוד פרלו על ארבע שעות כנגד כל הסיכויים לעלות על הטיסה המיוחלת בזמן.

מצאתי את הגיבור שלי

3 דק' קריאה

לא מצאתי אותו מהר. זה היה בבוקר עם כוס קפה ועיתון שהיה מונח לידי עם התמונה שלו. חיוך שובה לב וסיפור חיים סוחף. דוד פרלו מצא את הגיבור שלו.

אני נגד עצמי

4 דק' קריאה

אל תתפתו להיכנס לזירה הזו, זה משחק מכור והסוף הכואב ידוע מראש. דוד פרלו על הזירה הכי כואבת 'אני נגד עצמי', והדרך לצאת ממנה המנצחים הגדולים.

אל תפחדו!

3 דק' קריאה

כשהחיים נראים משוגעים לגמרי זה אומר שמשהו קורה בתוכנו, שהשינוי ממש במרחק נגיעה. אל תפחדו אם זה מה שקורה לכם ממש עכשיו!

להציל חיים!

3 דק' קריאה

אתם יודעים מה התפקיד שלנו בעולם הזה? לא לאפשר לעוד יום לעבור מבלי לעשות משהו מועיל וטוב לאחרים! כן, פשוט להציל חיים!

תשרפו את הספינות!

3 דק' קריאה

החלום של כל אדם בעולם הזה הוא להיות משהו, ואם אפשר אז גם בגדול. אבל, איך עושים את זה? פשוט, תשרפו את הספינות! זאת העצה של דוד פרלו!

פיצה פטרול

3 דק' קריאה

הם יכלו לרשום צ'ק ולגמור עניין, לתת למישהו אחר לעשות את השליחות המיוחדת הזו, אבל אבא וסבא החליטו לשמח את החיילים שלנו בחברון, לצאת לפיצה פטרול.

שתיקת האלף

3 דק' קריאה

פעם היו לי חיים כמו של כוכב רוק - מועדוני לילה, מפגשים עם סלבס ומה לא, אבל הכל היה ריק מתוכן... עד שהגיעה כוכבת חדשה לשכונה, האלף השקטה.