דויד פינק

דויד פינק

9 פוסטים

אנרגיות אלוקיות

3 דק' קריאה

לפני שתשתו את הרד-בול או תגלגלו איזה כדור לפה, נסו את זה. השינויים מדהימים וזה גם יותר בריא, מעורר וממלא אותך באנרגיות שלא הכרת בחיים...

תמריצי סוף-השנה של השם

3 דק' קריאה

אז מה אם השם מבקש מהעולם קצת יותר אמונה עכשיו? הוא מאתגר את כולנו כדי שנזכור, שגם במרדף הגדול והמטורף של החיים יש מי שדואג לנו...

שליטה במחשבות

3 דק' קריאה

משטרים רבים, דתות ודיקטטורים רצו לייסר אותנו לאורך כל הדורות, להרעיב ולהרוג אותנו – אבל הם אף פעם לא יכלו לשלוט במוח שלנו. במחשבה. את זה אף אחד לא יכול לקחת ממך!

עולם של אשליות

3 דק' קריאה

בעולם הזה אתה יכול לעשות הכל כרצונך ואף אחד לא יסרב לך. אתה לא מוגבל. כסף? יש לך בטונות. כוח? יופי? יש לך הכל. אתה מתכנן את החוקים...

הרס אקראי

4 דק' קריאה

איך הפסדנו את הכל? איך הפכנו מהאומה בעלת העוצמה והכוח מבחינה צבאית, כלכלית, פוליטית ורוחנית בכל העולם כולו, לעם שהוגלה ופוזר בכל רחבי תבל?

תשובה: זירת היאבקות

5 דק' קריאה

זה לא מה שאתם רגילים לראות ב-WWE. מדובר פה בקרב שונה לחלוטין. בזירה הזאת, זה או אתה או היריב שלך. רק אל תשכח, שמחוץ לזירה, בפינה שלך, יש מי שרוצה לעזור לך.

כבר לא עבד

5 דק' קריאה

אנו חייבים לזכור שהיינו פעם עבדים, בדיוק כמו אותם אנשים שהם עבדים לתאוותיהם. אבל השם ריחם עלינו והוציא אותנו ממצרים, מיוון ומרומא. הוא נתן לנו את המפתח לחופש האמיתי.

קשר אלקטרוני

5 דק' קריאה

לתת לנשים שלנו זכוכית מגדלת שיתבוננו מקרוב על מה שאנו עושים עם המחשב - זה נשמע קצת קיצוני. אבל מה עושים עם 70% מקרי גירושין, כשהסיבה העיקרית להם היא האינטרנט?

הסיפור של דויד

6 דק' קריאה

התרגלתי לקשר שהחזיק מעמד מקסימום שלושה שבועות, וההתחייבות לאישה אחת נראתה לי כמעט בלתי אפשרית. אבל בפעם הראשונה בחיי לא רציתי להקשיב לקול הזה.