דניס רוזן

דניס רוזן

10 פוסטים

להילחם בחושך עם אור

3 דק' קריאה

איך משנים את העולם? איך הופכים את השנאה האנטישמית לקרני אור של טוב? דניס רוזן עם ארבעה טיפים שיעצימו את האחדות בינינו, את אהבת ישראל ואפילו יביאו שלום לעולם.

תעשו טובה תחפשו משהו טוב

3 דק' קריאה

כולם מומחים בלמצוא את הלכלוך באחרים, אבל מה דעתכם להיות הראשונים למצוא את הזהב? דניס רוזן עם הטיפ היומי הכי מוצלח שמצא במרתפי הזיכרון מהנסיעה לאומן.

תחשוב, תגיד תודה, תהיה בקשר!

3 דק' קריאה

עולם בשחור ולבן? זאת לא הגישה של בורא עולם, הוא נתן לנו אינסוף צבעים מרהיבים ביופיים ליהנות מהם. ואנחנו? רק צריכים לחשוב, לומר תודה ולהיות בקשר!

ייאוש טובעני

3 דק' קריאה

קיבלנו מתנה אדירה משמים שתעזור לנו לא לשקוע בייאוש הטובעני שכובל אותנו לעבר ולדיכאון. דניס רוזן אומר לא עוד ומגלה לנו את הטיפים שעשו לו את זה.

מתנות מאומן

3 דק' קריאה

מתנות, גם אם הן קטנות, זה משהו שאנחנו אוהבים לקבל. במיוחד, אם מישהו מיוחד כמו רבי נחמן מברסלב נתן לנו אותן. דניס רוזן על המתנות שקיבל מאומן.

שמונה סיבות לומר תודה

4 דק' קריאה

הדרך אל האושר עוברת דרך ארבע אותיות – תודה! ולא שאין יותר, אבל דניס רוזן נותן לכם שמונה סיבות עיקריות לומר תודה כל יום לפתוח את שערי השפע.

לעוף על השגרה

3 דק' קריאה

רוצים לעוף על האפור האפור הזה שנקרא במילים פשוטות שגרה? הכניסו לארגז הכלים ביחד עם דניס רוזן כמה דברים שיהפכו אותה למשהו צבעוני ותוסס.

בתשעה צעדים

4 דק' קריאה

המחשבות מטרידות, רשימת ה"לעשות" הבלתי נגמרת מהדהדת בראש בעוצמה, והברכות נשאבות לאנשהו בדרך. בתשעה צעדים מחזירים את הסדר על כנו!

מסע שלא נגמר

4 דק' קריאה

כשאני מרגיש עייף ומותש, אני נזכר בחבר'ה ההם שעדיין משמחים אותי. כשאין לי כוחות, אני נזכר בקשישים שעשו את כל הדרך הארוכה לשם. דניס רוזן במסע שלא נגמר.