חיה עובדיה

חיה עובדיה

63 פוסטים

פרחים יקרים

3 דק' קריאה

יותר מדי, זה לא טוב. אנחנו רוצים לתת לפרחים היקרים שלנו את הטוב ביותר, אבל לפעמים זה רק חונק אותם. זה מה שקרה לי עם הפרחים שלי שקיבלו יותר מדי מים.

איפה רג’י?

3 דק' קריאה

יום לפני שצ'ארלי היה צריך לחזור הביתה, רג'י נעלם כאילו בלעה אותו האדמה. חיה עובדיה עם סיפור השגחה מדהים והמסר שיש בו לכל ילד של אבא.

להחיות את המוסיקה

3 דק' קריאה

אובדן של הורים הוא בין הדברים הקשים שחוויתי. בפעם השנייה זה היה נראה הרבה יותר קשה, מה גם שהמוסיקה מאוד חסרה לי. כמה דברים שלמדתי מקרוב עליה.

הפרי האסור

3 דק' קריאה

טעות אחת, ביס אחד מאותו פרי אסור, וחטפנו על זה כמו שצריך, המוות הפך לחלק בלתי נפרד מהמציאות, פרנסה ביזע ולידה כואבת. התפוח של אז והתפוח של ימינו.

החיים כמו במבוך

2 דק' קריאה

למרות הדרכים המפותלות, הקשיים והניסיונות, חייבים להודות, ההליכה במבוך החיים, עם אמונה כמובן, היא המסע הכי יפה בעולם.

מגדל בבל

3 דק' קריאה

האנושות מעדיפה לסגוד לכסף, לאנשים ולבגדי השרד שהגשמיות ומציעה לכל דכפין בכל פינה. מגדל בבל, אז והיום.

מאחורי כל איש גדול

3 דק' קריאה

אומרים שמאחורי כל איש גדול עומדת אישה גדולה, וזה נכון. האישה מלווה, תומכת ומובילה, לא פחות מהגבר! להצלחה הגדולה של שניהם.

מסורת נצחית

3 דק' קריאה

לא מדובר בנכסים גשמיים שאולי יעזרו לילדים בהמשך הדרך, גם לא בגביע בו זכינו בתחרות בתיכון. מדובר פה במשהו שיישאר להם כל החיים: מסורת רוחנית נצחית.

זה אני?!

3 דק' קריאה

קל מאוד לראות את הפגמים והטעויות אצל אנשים אחרים, אבל אולי אנחנו פשוט מסתכלים במראה? רגע, זה אני?!

שר בגשם

3 דק' קריאה

ג'ין קלי אני לא, אבל אני כן אוהבת לצאת החוצה כשיורד גשם. קצת מים אף פעם לא עצרו אותי בעבר לעשות את מה שאני רוצה, וזה מה שהיה באותו ערב.

אמונת החתולים

3 דק' קריאה

אני לא חובבת חתולים גדולה, אבל יש לי פינה חמה בלב לבעלי חיים. אבל מאז שרג'י נכנס אלינו הביתה, למדתי הרבה מאוד על אמונה. וגם, על אמונת חתולים...