יהודית חנן

יהודית חנן

76 פוסטים

הרגשה מלאה

3 דק' קריאה

ההתמכרות הופכת את המכורים לעבדים לאלילים חלופיים, הם מחפשים נחמה במוגבל והמגביל. כדי להרגיש הרגשה מלאה וסיפוק אנחנו צריכים את הדבר האמיתי, לא התחליף!

כלה וחמות: זוגיות בלי מלחמות

3 דק' קריאה

כלה וחמות זוגיות בלי מלחמות: האם הן יכולות אי פעם להסתדר? כיצד יחיו בשלום הכלה והחמות? והאם חייבת להיות מלחמה, או שאפשר לשמור על מצב עם קווים ברורים בין השתיים?

אל תבלעו את הפיתיון

3 דק' קריאה

בעולם הזה תמצאו אנשים רבים שהם מושכים, מעניינים ומלאי כריזה עד שאפשר בקלות להתאהב בהם, במאות כאלה, במהלך החיים. אל תבלעו את הפיתיון יש כאן מלכודת הרסנית!

לשלם לבכות

3 דק' קריאה

"יהודים הם העם היחיד בעולם שמשלם אלפי דולרים כדי ללכת לראות מקומות שגורמים להם לבכות" חשבתי לעצמי כשישבתי על הכורסה המרופדת בטרקלין של הספינה המפוארת...

מחכים לצדק

3 דק' קריאה

בקולות מלאים בתקווה, גאווה ועצבות, שרנו ביחד כל חברי הקבוצה באותה חצרה ארורה של מאוטהאוזן את "אני מאמין". תגובה מאוחרת אבל זה סיפור מלא תקווה והשראה.

תשמרו על הפה

3 דק' קריאה

שמתם לב לעובדה שלפעמים, או הרבה פעמים, אתם אומרים דברים בלי לתת את הדעת מי נמצא בסביבה? ומישהו יודע לאן נעלמו המילים היפות? היכן עברית השפה היפה והמוכרת?

לחזור הביתה

4 דק' קריאה

זה לא רק שם של סרט מפורסם, אלה החיים האמיתיים. לחזור הביתה, פעולה שאנחנו כל כך רגילים לעשות, אבל עצרו רגע ותחשבו על המתנה המקסימה הזו!

הרגע שעשה את ההבדל

3 דק' קריאה

אף אחד לא רוצה להסתכל על הזקנה בעיניים. אבל הם שם, מזכירים לכולנו שנזדקן ויום אחד גם לא נהיה כאן. התובנה שנולדה ברגע מיוחד.

הכל נשאר במשפחה

3 דק' קריאה

אם לא ידעתם, אז הריאליטי הכי אמיתי קורה דווקא בבית. אבל בשונה מתכנית טלוויזיה בה מחפשים את הסקופים והטונים הצורמים כאן זה בדיוק הפוך!

הרשימה של השכנים שלי

3 דק' קריאה

זה יכול להיות הרגע הכי מביך אבל גם הכי בונה כשהשכנים שלכם מגלים לכם שהם הכינו רשימה של כל הדברים שהם הלוו לכם במשך... שנה!

תאמינו בזה

3 דק' קריאה

אם תרצו אין זו אגדה בכלל, אז תאמינו בזה ולא באגדת פיית השיניים שהתגלתה כתרמית הגדולה של האנושות. תאמינו במשהו גדול שייתן לכם ביטחון ורוגע.

ריקוד הבלגאן

3 דק' קריאה

ריקוד הבלגאן – אומרים שצריך שניים לטנגו אבל לבלגאן מספיק אחד. או, להיות האחד שיוביל את הצעד הבא ויהפוך את אי הסדר לריקוד הכי יפה שתרקדו בשניים!