יעל קרני

יעל קרני

29 פוסטים

רק בן אדם?

3 דק' קריאה

ניסיונות הם אתגרים לא קלים לאף אחד, וזה נכון. אבל איך מתמודדים עם אמא חולה כשמישהו כל הזמן נושף לך בעורף וצועק "את רק בן אדם!"?

מהפכת השלום

3 דק' קריאה

גם אם לפעמים זה קשה, אני לא מתייאשת ואני לא גם מתכוונת לוותר על מהפכת השלום האישית שלי. יעל קרני עושה מהפכה עם מילה אחת שעושה רק טוב!

אנחנו קודם כל יהודים!

3 דק' קריאה

כשהמדיה והתקשורת עסקה באנטישמיות שהרימה את ראשה, התחלתי לשמוע קריאות בתחנות הרדיו באנגליה, "אני קודם כל אזרח בריטי ואחר כך יהודי". אז זהו, אנחנו קודם כל יהודים!

רק רציתי לתת

3 דק' קריאה

בחיים, כולל הפעמים שכל מה שרציתי היה רק לתת, הבנתי שצריך לעבור לנהיגה על טייס אוטומטי. לוותר על ההגה, להישען לאחור ולהירגע. כל השאר על אלוקים.

האורח של אבא

4 דק' קריאה

הוא הצביע על מקום בחדר שלא היה בו שום דבר. זה קרה גם בפעם הקודמת, אבל הפעם שאל אותי פעמיים מי האיש הזה שעומד שם. הסתכלתי, לא היה שם אף אחד...

פסטיבל האורות

3 דק' קריאה

מכירים את זה שאתם לא רוצים לשמוע שיחות של אנשים אחרים, אבל מה לעשות, הדברים כאילו נדחפים לכם לאוזן. מה עושים? ובכלל, מה זה אומר?

בת של מלך

3 דק' קריאה

יעל קרני תוהה על קנקנה של מילה מאוד טעונה בחברה - הצניעות, ומגלה איך תוך כדי חיפוש אחרי זוג המכנסיים המיוחל גילתה שהיא בת של מלך.

הסוכה: המקום להיות בו

3 דק' קריאה

לפעמים אנחנו הולכים סביב עצמנו, לא יודעים איפה אנחנו נמצאים, רוצים למצוא את המקום שלנו. יש דרך להגיע לשלווה ולמנוחה, פשוט, כנסו לסוכה.

כד הזהב שבסוף הקשת

3 דק' קריאה

זה מעצבן. כי כשאתה רואה כאלה ניסים, בעיקר בחשבון הבנק שלך, אני לא מפסיקה להתפלא על עצמי איך אני עדיין מחפשת את כד הזהב שבסוף הקשת.

רוח חדשה

3 דק' קריאה

זה חוק, טבע כזה, שאם לא משתמשים במשהו הוא מתנוון מחוסר שימוש. אם לא נשתמש ביכולות הרוחניות שלו, נאבד אותן. ולשמור עליהן צריך רוח חדשה.

לכודים בסבל

3 דק' קריאה

אף אחד לא אוהב לסבול, אבל לפעמים הסבל הופך למעין חוף מבטחים של רגשות מעוותים וחוסר הערכה עצמית. ליעל קרני יש תיאוריה מעניינת ואתם מוזמנים לקרוא.

שום דבר בלעדיו

4 דק' קריאה

זה משהו שכל אחד חייב לעצמו: לעשות ריפרש ולהעריך מחדש את השקפות העולם אותן אנו נוטים לאמץ בלי לחשוב פעמיים. ואל תדאגו, העולם לא יתמוטט.