דבורה ישראלי

45 פוסטים

ליל האמונה

1 דק' קריאה

ליל הסדר הגיע, הקירות בוהקים, הרצפה מבריקה, והכל צח ונקי. ריחות של תבשילים ומטעמים עולים מן המטבח אויר אביבי ורענן נושב, חג הפסח נכנס. אחרי כל הניקיונות והסידורים וכל המרוץ המטורף אחרי ההספקים הגיע הרגע המיוחל הרגע שאליו התכוננו. זהו רגע קסום ומרגיע רגע שנשאב ממנו כוח הלאה זה הזמן לקטוף את פירות העשייה של כל חדשי ההכנות.

לנקות בכיף

1 דק' קריאה

רוח אביבית נושבת, האוויר הנקי שאחרי החורף הארוך, פסח מתקרב וריחות ניקיון מצטרפים לאוויר החדש, בשלב הזה כבר כולם באמצע ההכנות לפסח, החג שכולם מחכים לו בכל בית מאבקים, מנקים, מקרצפים ממיינים וזורקים והתוצאה מרעננת וטובה.

חיים ארוכים ”למען יאריכון ימיך”

2 דק' קריאה

לכולנו יש פחדים, חרדות ודאגות, כולנו שואלים את עצמינו מי מבטיח לנו חיים טובים וארוכים, נכון אף אחד לא יודע קיצו, אף אחד לא יודע מתי יגמר תפקידו בעולם, אבל כן הבטחה לחיים טובים, הבטחה לאריכות ימים, שפע וסייעתא דשמיא יש לכל אחד מאתנו,

שבע ייפול צדיק וקם

2 דק' קריאה

פורים עבר, החיים מתקדמים, עוד חג של תשפ''ד חלף עם הימים, עכשיו כולנו חושבים איך מקדמים את פסח הקרב ובכלל אין לנו זמן להביט אחורה בזמן החולף אך רגע לפני המרוץ המטורף של ניקיון וסדר נשב עם עצמינו לקחת כמה חיזוקים שיטעינו אותנו בכוח חדש לקראת הימים הבאים.

פרנסה ללא דאגות

1 דק' קריאה

הנושא הפופולרי והגדול בעולם הוא הכסף, אנשים רבים מסתובבים עם שאלות רבות בנושא וכל הצרכים והמניעים את האדם רב יומו עוסקים בכסף, ויותר מזה אין כמעט אדם שמסתובב בעולם ללא מזומן או אשראי בכיס עזבו את הדאגות או לחלופין את הצעקות שמקבל בגין הבזבוזים.

פורים שמח!

1 דק' קריאה

לאן הגענו מסיבת פורים המן ועשרת בניו תלויים למעלה כולנו פה עם תחפושות ומשלוחים אף אחד לא יושב עכשיו לרגע