נטלי קובן

נטלי קובן

40 פוסטים

אהבה נדושה

4 דק' קריאה

אנשים צועדים לחופה כשהוליווד מלווה אותם ברקע. אבל זוגיות אמיתית זה לא רק פס קול רומנטי, אלא הרבה מעבר. נטלי קובן על אהבה נדושה ואמיתית. תבחרו.

הימים ההם

4 דק' קריאה

איך חיינו בימים ההם? לפעמים הילדים שלי לא מאמינים לי שגדלנו שם, באותם ימים, כשבקושי ידעו מה זה חד פעמי ולהשתדרג. נטלי קובן נוסטלגית.

כשההזדמנות דופקת בדלת

3 דק' קריאה

כשאדם עייף ומבויש עומד בפתח דלת ביתכם, אל תיתנו לרגע הזה לחלוף על פניכם סתם ככה. למה? כי לעולם לא תוכלו לדעת מתי ההזדמנות דופקת בדלת!

המדריך למנקים

4 דק' קריאה

השבוע, על פי נטלי קובן, נשמעת יריית הפתיחה וכולם יוצאים למרדף המטורף אחרי פירורים וגרגירי אבק. המדריך למנקים, עם תובנות מיוחדות ומצחיקות של נטלי.

העגלון

3 דק' קריאה

העולם מתקדם, רץ קדימה בטירוף, אבל נראה ששכחנו מאחור את האנשים המיוחדים שרק מהם אפשר ללמוד את הדברים האמיתיים. העגלון, הוא אחד מהם.

נשמה תקועה

3 דק' קריאה

המילים, שפעם היו טריגרים להשראות הציקו לי כמו יתושים מעצבנים ביום חמסין. נטלי קובן, נשמה תקועה לשעבר, שוברת מחסומים ומדברת על זה.

אנחנו מוכנים?

4 דק' קריאה

איפה נהיה כשהשופר הגדול יישמע בכל רחבי העולם, כשהדבר הגדול יקרה? בסרט? בתיאטרון? שקועים באיזו תוכנית ריאליטי? האם אנחנו בכלל מוכנים לזה?

חלה לשבת ומחנה אימונים

3 דק' קריאה

שנים ברחתי ממנה, מהמצווה היקרה הזו, מהכנת חלות לשבת. למה? לא יודעת. אבל אחרי שזה קרה, אף אחד לא יכול לעצור אותי, גם לא מותו הטראגי של המיקסר ז"ל שלי.

עכבר הכסף

5 דק' קריאה

לא תאמינו איך יצור קטן יכול לגרום לשינויים גדולים עם מאמצים קטנים. לי זה קרה. הנה סיפור מלא מלכודות וצרחות, עכבר אחד קטן ומצווה גדולה וחשובה.

רוצים להיות או מכבים?

5 דק' קריאה

זה לא צריך להיות סיפור מהעבר אלא שלנו היום, של המכבים האמיצים של ימינו. אין צורך להתנצל בפני אף אחד. אנחנו כאן! אנחנו קיימים! עובדה.

ציפיות גדולות

6 דק' קריאה

שאלנו את השאלות הרלוונטיות, שקלנו את כל האופציות, היה לנו את התקציב הנחוץ, והמחיר נראה הוגן. אז מאיפה באו הציפיות האלה?

הכי פשוט שזה פשוט

3 דק' קריאה

לשמור על הדברים הכי פשוט שאפשר זה משהו שמחליש לי את הלב ומכבה את הגחלת של נשמתי. זה לא רק סלוגן מגניב, זו המהות של הכל. וזה כאן.