רבקה לוי

רבקה לוי

257 פוסטים

בחזרה לאזור המלחמה

4 דק' קריאה

טרור הטילים פסק, הוכרזה הפסקת אש והשגרה חזרה לקדמת הבמה. זה טבעה של האנושות. הכל חוזר לקדמותו כאילו שום דבר לא קרה. אבל לפעמים, אין מנוס מלחזור לאזור המלחמה.

הגיע הזמן לשנות את החיים!

3 דק' קריאה

הגיע הזמן לשנות את החיים. זה החלום של כל אחד מאיתנו. אבל איך עושים את זה? עם המיץ האלוקי. עכשיו אתם שואלים מה זה המיץ הזה? כנסו, תטעמו ותגלו את הנוסחה לאושר!

על הרצפה

3 דק' קריאה

בן אדם, אתה יודע מה זה להיות על הרצפה? ואני לא מתכוונת לכמה שניות, אלא לכמה חודשים רצופים!

זהירות! מבול של שקרים

4 דק' קריאה

בדור עקבו של משיח, הדור שלנו, רבי נחמן מגלה שיהיה מבול אבל לא של מים, אלא של אפיקורסות. יהיו מפורסמים של שקר שהאפיקורסות תיזל להם מהשרוולים...

ג’יני הקוסם

3 דק' קריאה

איך פותרים בעיות? תתפלאו לשמוע, אבל לא מעט אנשים חושבים שאיזה ג'יני הקוסם ילחש משהו ובמחי קסם יפתור את כל הבעיות. מה רבקה לוי חושבת על זה?

שיגעון קולקטיבי

4 דק' קריאה

כל השקרים שם בחוץ מספיקים לגרום לנו לחשוב שאנחנו אלה שאיבדנו את הכיוון, לא עולם השקר והאנשים שחיים בו. אבל לרבקה לוי יש חידוש בשבילנו!

אסתר

3 דק' קריאה

לאחרונה שמעתי הרבה סיפורים על אנשים נורמאליים שממש יצאו מדעתם. זה בטח בגלל שאלוקים מפוצץ להם את כל ה'אסתריות' שיש להם בחיים.

לקרוע את הטפט

3 דק' קריאה

אומרים שלקרוע את הטפט זה כואב. אבל לכל דבר יש מטרה, שום דבר לא לחינם. וחוץ מזה, בשביל נשמה מוזרה כמו שלי, זו תרופת ההרגעה הכי מתוקה שיש.

מרשם להצלחה

3 דק' קריאה

הגוף אומר לנשמה שאם הוא יכניס לתוכו שניצל תירס עם מונסודיום גלומט לארוחת ערב, אז הכל הלך וההתמוטטות כבר נראית באופק. לרבקה לוי יש מרשם להצלחה.

בבקשה, תאהבו את עצמכם

3 דק' קריאה

אני יודעת שאתם על הרצפה, שרוב הימים אתם מתמודדים עם בעיות, עם קשיי נשימה, שינה וחשיבה. ברוכים הבאים למועדון. אבל אל תישארו שם למטה. בבקשה, תאהבו את עצמכם.

להזיז סלעים

3 דק' קריאה

מעבר לפינה, אני רק חושבת, שאולי הסלעים הפרטיים שלי מתחילים לזוז קצת. מילימטר, אפילו פחות. לאט אבל בטוח. ובסוף, גם אגיע לימים הטובים שאני מייחלת להם.

מי אתה, באמת?

3 דק' קריאה

חתכתי את עצמי מ'אני' הישן, ממי שאוהבת לעשות ולגלות דברים חדשים ואיך הם פועלים, וזה באמת כמעט הרג אותי. רבקה לוי מגלה את ה'אני' שלה מחדש.