רחלי רקלס

רחלי רקלס

271 פוסטים

הצ’ק האבוד

4 דק' קריאה

מה ששמעתי באותו בוקר היה "הצ'ק נפדה, נסי בבקשה לא להרוג את בעלך שלא טיפל בזה"... רחלי רקלס והסיפור על הצ'ק האבוד והקשר בין המציאות לקבלת דברים בחיינו!

הבית שלנו

4 דק' קריאה

אנשים הופכים עולמות כדי שיהיה שלום בכל העולם, אבל איך זה יקרה אם כשבמקום ממנו מושפע השלום וכל האחדות שבעולם אין אחד כזה? רחלי רקלס על זוגיות והבית שלנו.

יש טבע בחיים

3 דק' קריאה

קינג דיויד ברח לאחד המקומות הקסומים עלי אדמות עם התירוץ "פגישת עבודה", ורחלי נשארה בבית עם חמישה ילדים וחשבה על הטבע שיש בחיים. כנסו ותבינו מה זה עשה לה.

דוד וגלית – סיפור מזווית אחרת

5 דק' קריאה

כולם מכירים את סיפור דוד וגלית, אך האם כולם יודעים איך הופכים חולשה לכוח? רחלי רקלס התעמקה בשאלה, חפרה בספרו המאתגר של מלקולם גלדוול והגיעה לתובנות מעוררות!

הבלתי פגיעים?

3 דק' קריאה

פעם הרגשתי בלתי פגיעה, חסינה ומוגנת. אבל יום אחד חטפתי מכת אהבה בעוצמה שלא הכרתי והפכתי ליצור פגיע. רחלי רקלס על הרגש המוזר שקיבל משמעות חיובית בחיים.

תיהנו מהחיים!

3 דק' קריאה

תשמחו ותיהנו מהחיים שלכם, כי זה צו הגיל והשעה! מה קרה לשמחת החיים? רחלי רקלס מסרבת לאפשר לאישיות שלה להישאב לתוך ההרס והחורבן של להיות מבוגרים בלי שמחה.

איך לתקן את חיי הנישואין

3 דק' קריאה

זה לא סוד אבל בגלל שהוא נדחק לשוליים הוא הפך לכזה, למשפט המפתח של כל בעל מקצוע לענייני זוגיות וחיי נישואין. רחלי רקלס עם הסוד והטיפ לתקן את חיי הנישואין.

תאהבו את הילדים שלכם

3 דק' קריאה

אם ביקשתם לדעת מהו הא"ב של הורות וזוגיות מוצלחת, אז תדעו שזה מתחיל קודם כל באהבה שלכם. כן, אתם הדוגמא הכי טובה! רחלי רקלס והמסר הכובש של מורט פרטל.

נשואה לאיש הלא נכון

3 דק' קריאה

מה אומרים לבעל שאשתו משוכנעת שהיא עשתה את טעות חייה כשהתחתנה אתו ועכשיו היא רוצה לפרק את החבילה? רחלי רקלס עונה ומציעה את הטיפים המושלמים!

אתם לא אשמים

3 דק' קריאה

איך זה מרגיש כשמגיעים לרגע בו נופל האסימון ונוגעים בנושא הכי חם שמעסיק את התא המשפחתי? רחלי רקלס הגיעה לתובנה המרגיעה על שקית פופקורן בשעת לילה מאוחרת.

היציאה הבאה?

3 דק' קריאה

פספסתם את היציאה הבאה בכביש? זה יהיה הרגע בו תבינו שבחיים אין טעויות. לא קטנות ולא גדולות. רחלי רקלס עם הסיפור, הדרך להשיג את התמריץ והטיפ הנפלא.

ככה הורגים את חיי הנישואין

4 דק' קריאה

דיילי קרנגי אומר שיש דרך אחת להרוג את חיי הנישואין שלכם שלעולם לא תיכשל. לא שאני ממליצה להרוג אותם, חלילה, אבל תקראו כדי להבין ממה צריך לברוח כמו מאש!