רחל שור

רחל שור

15 פוסטים

החיים ברגע של אמת

6 דק' קריאה

יש לך אלף ואחת אפשרויות, אבל יותר מהכל יש לך את זה..." והיא הושיטה לי את המצלמה הדיגיטאלית. ואז, ראיתי את הכל ב"רגע אמת"...

ילדים כסף אין לי בשבילכם

6 דק' קריאה

"ילדי היקרים", היה כתוב שם. "צר לי שאני מאכזבת אתכם. כסף רב אין לי כדי להוריש לכם, וכל מה שדיברתי היה כדי לגרור את תשומת ליבכם ולעודד אתכם כדי שלא...

אסיפה גורלית

6 דק' קריאה

השוני דוחה את האדם מהחברה, כלל זה תקף מאוד, בפרט בגיל צעיר. פעמים רבות, אנו נוטים לזלזל באנשים שיש להם הרבה מה להציע, ושברבות הזמן, עוד נביט בהם בהערכה. סיפור של לקח...

מכה ישירה בלב

6 דק' קריאה

יעל סיכמה את הדברים בצורה הטובה ביותר: "זו לא היתה מכה בבטן אלא מכה ישירה בלב. בזכות המכה הזו התרחשו הרבה דברים טובים, שאני לא יודעת איך אמיר היה נראה היום".

מה שקנאה יכולה לעשות לאדם

7 דק' קריאה

אם חשבתי שחוסר הסבלנות והעבודה המתישה הם העונש האמיתי לכל סיפור הקנאה הזה וחוסר האמונה, אז משמים באו ועשו לכך 'סטופ' בדרך מפתיעה מאוד.

שתיקה היא התעלמות

5 דק' קריאה

כאשר ראיתי עד כמה חיי הורי השתנו מאז, אמרתי לעצמי שהאישה ההיא צדקה. לפעמים השתיקה היא התעלמות, נוח לנו לשתוק, נוח לנו לא לקחת אחריות.

מישהו כתב עליך ב”טיימס”

6 דק' קריאה

ג'ו ציפה לי במשרדו, כשהוא אוחז בידו את ה'טיימס', מוסף הכלכלה. ''בבקשה,מישהו כתב עליך ב''טיימס'', הושיט לי את העיתון. עיינתי בכותרת ומשהו נפל בתוכי.

ברוגז עם הקדוש ברוך הוא?

6 דק' קריאה

יום אחד הוא אמר לי: "אתה יודע אבא, בררתי את העניין, ומתברר שאתה בעצם יהודי לכל דבר ואנחנו גויים. אני לא יודע למה אתה מתכחש לאלוקים שלך. למה אתה ברוגז איתו?..."

צעד קטן לזולת, צעד גדול לעצמך

6 דק' קריאה

היום, במבט לאחור, מי שהרוויחה מכל העניין היתה בעיקר אני. לכל אחד תהיה הזכות שלו, מי בעולם הזה ומי בעולם הבא. תחפשו ותגלו שאתם יכולים לעשות חסדים במילה אחת!

גיצי אש שהפכו למדורה

6 דק' קריאה

החלטתי להמשיך ולשקוע ברפש שקוראים לו גניבה. מספר גנבים "מקצוענים" תכננו פשיטה גדולה ואני הצטרפתי אליהם. כולם מחאו לי כפיים כשהגעתי "להחלטה הנבונה"...

סיפורה של מעטפה בת 50 שנה

5 דק' קריאה

לפני יומיים הגיע אלי שכני והושיט לי מעטפה לבנה. אני מסתכל עליה ושואל את עצמי מאיפה היא מוכרת לי. לקחתי את המעטפה, פתחתי וגיליתי כסף עם דף ברכה. קראתי ונזכרתי.