רן ובר

רן ובר

10 פוסטים

מחלק העיתונים

3 דק' קריאה

בזמן האחרון זכיתי לפגוש אנשים שמפיצים המון טוב מתוך המקום שלהם, החל מאליהו מהחומוס ועד לאשר רוזנטל מחלק העיתונים. רן ובר על הטוב שבמקום שלך.

להפוך אנשים ליפים!

4 דק' קריאה

איך הופכים אנשים ליפים? את המומחיות הזו מגלה רבי שלמה קרליבך זצ"ל בהלל שעשה לעוגת המאפין שהגישה המלצרית המכוערת. רן ובר וסוד הנקודה הטובה.

אנחנו לא טובים?

4 דק' קריאה

נשמע מוגזם? אבל זה מה שקורה כשאנחנו משתכנעים בגיל מוקדם שמה שאנחנו הוא לא מספיק טוב. רן ובר, מחבר "סוד הנקודה הטובה" על הטעות הגורלית.

להיכנס אל הקושי

3 דק' קריאה

כשפגשתי כל יום בהתבודדות קיר של תסכול ותחושה של חוסר תזוזה, התחלתי להבין על מה הם מדברים. רן ובר, מחבר "סוד הנקודה הטובה", נכנס אל עובי הקושי.

אכלנו אותו

8 דק' קריאה

אחרי שאכלנו את הפרי האסור הרגשנו רע. החברה מלמדת אותנו שאם הצלחנו עם הקריירה או המראה החיצוני, "הסתדרנו". ואם לא? אכלנו אותו. רן ובר על הפרי והשורש.

רואים אותי?

4 דק' קריאה

אנו פוגשים בחיינו אנשים שנוהגים בצורות שונות ומשונות, כיצד נדע באמת מהן כוונותיהם? ואיך הם רואים אותי ואני אותם? רן ובר, מחבר הספר "נקודה טובה", עם פרק מאלף.

מרוץ העכברים

7 דק' קריאה

זאת אשליה. "החיים הטובים" הם אשליה של חיצוניות, של תפיסות שמוכרים לנו. הדשא הסינטטי של השכן ירוק יותר. איך יוצאים ממרוץ העכברים?

על מה אתה חושב?

5 דק' קריאה

אנחנו רגילים לתפישה המכניסטית שלפיה מה שאנו רואים זה מה שיש, אבל גם לומדים להכיר יותר ויותר בעובדה שלמחשבה עצמה יש כוח. רן ובר על כוח המחשבה.

אין דבר שלם מלב שבור

3 דק' קריאה

זה יכול להיות מאוד מבלבל, כי מה בעצם אנחנו צריכים לעשות, להסתכל על הרע שבתוכנו או להתעלם ממנו? לתת לו מקום בחיים או לא?

סוד הנקודה הטובה

4 דק' קריאה

איך יוצאים מהמבוך בידיים מלאות? אתם מוזמנים להצטרף למסע גילוי הנקודה הטובה עם המחבר רן ובר בספרו החדש "סוד הנקודה הטובה".