שרה אייכלר

7 פוסטים

מי מפחד מתנינים?!

2 דק' קריאה

קבוצת תיירים הגיעה לחוות תנינים. במהלך ההדרכה אמר להם המדריך: "יש לנו כאן מבצע, מי שיעז לקפוץ למים ויצליח לצלוח עד לצד השני מבלי להיטרף, יקבל מאיתנו מיליון דולר".

תקשיבי מיידלע….

3 דק' קריאה

השתתפתי בפדיון הבן אצל קרובת משפחה. האמא של הילד הייתה הבת הבכורה של הבן הבכור של הבת הבכורה... בקיצור, הגיעו לשם המון סבתות, דורי דורות של סבתות, ואז קרה משהו ש"אף פעם" לא קורה: התינוק התחיל לבכות...

מה יגידו?

2 דק' קריאה

חמות אחת קנתה לחתנה שתי עניבות. אחת ירוקה ואחת כחולה. בפעם הבאה כשהחתן בא לבקר, הוא החליט להראות לחמותו שהוא משתמש בעניבה שהביאה לו, והגיע עם העניבה הירוקה. ברגע שחמותו ראתה אותו, היא אמרה לו: "אז אני מבינה שאת הכחולה לא אהבת?"

מיטת קומותיים

2 דק' קריאה

כשהייתי בערך בת חמש נסענו כל המשפחה למירון, אחד החוויות שם היה החדר שלקחנו, קראו לזה בונגולו שזה בעצם קראוון ששיפצו אותו לדירת נופש ושמו לזה שם יותר מעניין מקראוון נופש, בחדר היו מיטות קומתיים, משהו שהיה אז בגדר לונה פארק של ממש. כל הדרך היו מריבות מי הולך לישון בקומה השניה וכשהגענו למירון קפצתי ראשונה מהרכב ורצתי לתפוס את המיטה בקומה השניה, טיפסתי על הסולם ו.

ירקות באפריקה

2 דק' קריאה

קבוצה של איטלקים החליטו ללמד את האנשים במדינת זמביה שבאפריקה איך לגדל ירקות. הם הגיעו עם זרעים מאיטליה לדרום זמביה, לעמק שיורד אל נהר זמבזי, ולימדו את המקומיים איך לגדל עגבניות איטלקיות וזוקיני איטלקי ומה לא...

אם לא תשאלי

3 דק' קריאה

אחת השיטות לקבל ידע היא פשוט לשאול. לשאול אנשי מקצוע, לשאול חברות, ואפילו לשאול "עמך". כל אחד יכול להוסיף משהו לידע שלך.