שרה פלדמן

שרה פלדמן

15 פוסטים

חיים עם משמעות

4 דק' קריאה

כל מעשה קטן שלנו יכול להגביר את המשמעות האמיתית של החיים בלב ילדינו. בלי דרישות מוגזמות, רק בפשטות, נעביר לילדים שלנו את המסר האמיתי של החיים.

שליטה עצמית

4 דק' קריאה

רגע של איבוד שליטה עצמית חושף את מה שהסתתר בקדירה הרותחת. איך מתמודדים עם זה? לטיפול ההתחלתי, נסתכל במראה על הפרצוף שמולנו. המראה הלא מלבב שיתגלה יגרום לנו...

עזוב את הזנב

4 דק' קריאה

אף פעם לא מרימים ידיים ומתייאשים, גם כשפוקחים את העיניים ומגלים שה"זנב" בידיים. אז עזבו את הזנב ותעצרו את המרדף המתעתע.

שעת האפס

4 דק' קריאה

אלול בפתח וזה הזמן לתפוס את עצמנו בידיים, לתקן ולהאיר את ה'קיר' שקיבלנו. חודש אלול מגיע ואתו מתנה עצומה. תפתחו אותה, אל תשאירו אותה סגורה.

ציפיות, רק בכריות

4 דק' קריאה

אף אחד מבני הזוג לא צריך להרגיש שמגיע לו או שחייבים לו. כי איך אומרים? ציפיות, רק בכריות. ברגע שלא נצפה נופתע לגלות עד כמה בן/בת הזוג מלאים בנקודות אור...

לשמוח בלילה נטול ירח

5 דק' קריאה

טוב, זאת לא חכמה לשמוח כשהשמש זורחת, אלא לשמוח גם בלילה נטול ירח, כשקר וחשוך לך, דווקא במקום שלא היית רוצה למצוא את עצמך...

זוג או פרד?

3 דק' קריאה

החיבור, בקשר נישואין, נעשה. אבל מה הלאה? מה קורה מרגע זה ואילך? כיצד הופכים הזוג את הזוגיות למקום שבו שניים מרגישים שהם אחד?

אני מכינה לכם אמא

4 דק' קריאה

כמה פעמים ביום קורה שדברים שרצית לעשות לא הצליחו ופה ושם התרחשו 'פנצ'רים' קטנים או גדולים, דבר שגרם לחלישות הדעת, תסכול, הרגשה של כישלון? יש דרך לטפל בכל ה'פנצ'רים' שנקרים בדרכנו.

הדשא שלי ירוק יותר!

4 דק' קריאה

כשמדובר בדשא של השכן, אז ברור שהוא ירוק יותר. אבל לומר שהדשא שלי ירוק יותר, זה כבר משהו אחר. הצהרה שרבים מאיתנו מתקשים להודות בה.

הפעקאלע שלו יותר מעניין

4 דק' קריאה

'למה בפעקאלע שלו יש פחות צרות ואצלי יש הרבה?'... טוב, תמיד הפעקאלע של השכן יהיה מעניין יותר. פחות בעייתי ממה שהכינו ונתנו לך... תמיד אתה הכי מסכן, לא?

שקט! (כל הזמן) מצלמים

4 דק' קריאה

תישן, תכייף, תבלה ותעשה חיים. אבל אל תשכח דבר אחד – המצלמה כל הזמן פועלת. מה שאתה זה מה שתראה. זה לא יהיה הכפיל וגם לא השחקן המחליף שלך.