שרון רוטר

שרון רוטר

467 פוסטים

שוויון סלקטיבי

2 דק' קריאה

הסערה האחרונה סביב מופע ההתרמה למפעל החסד של הרב פירר, הותירה אותי ואת הקולגות שלי בתחושה קשה.

לכל איש יש תיק

2 דק' קריאה

לכל איש יש את הסיפור שלו, את עושר חייו וגם את החיסרון שלו. אין באמת אדם בעולם הזה שיש לו הכל. אם יש לך שם יש לך תיק, וזה לא פוסח על אף אחד.

אני לדודי ודודי לי

2 דק' קריאה

דווקא עכשיו, אחרי החגים המרוממים, אנחנו צריכים להידבק עוד יותר בהלכה ולחקור אחריה כדי לזכות להיות בכל השנה בבחינת "אני לדודי ודודי לי". שרון רוטר ואחרי החגים.

לחבר מילה ומוזיקה

2 דק' קריאה

רק אחרי שהדבר הקסום הזה רקם עור וגידים הבנתי עד כמה אני כמהה לו, למילה ומוזיקה. שרון רוטר עם מופע ייחודי בחול המועד סוכות עם דין דין אביב ורוחמה בן יוסף.

רק מילה טובה

3 דק' קריאה

לא ידעתי על מה אני מבקשת סליחה אבל אם הקב"ה זימן לי מצב כזה אני חייבת לקחת חלק פעיל באיחוד הפאזל של העם שלנו שנקרע לגזרים. שרון רוטר על כוחה של מילה טובה.

עד גיל שבע

3 דק' קריאה

כהורים יש לנו דאגות רבות על ילדינו, בעיקר בעניין החינוך בדור הזה, אבל מישהו בא ומבטיח לנו את הדבר הכי טוב שאנחנו יכולים לבקש בשבילם עד גיל שבע, ולא נלך עד אליו?

זה עושה אותנו מיוחדים!

3 דק' קריאה

אל תתעצבנו כי זה מה שעושה אותנו מיוחדים - האפשרות להבין את כל הצדדים, וככל שהיינו בקצה כך יש לנו אפשרות להבין ולהכיל, להתחבר ולאהוב יותר את האחר. והעיקר, לסלוח!

בוחרים באמת

2 דק' קריאה

תודו שהפעם הבחירות האלה איחדו אותנו לפחות בעניין אחד: כולנו חושבים שהן מרגיזות ומיותרות! כי דווקא בחודש הרחמים והסליחות אנחנו נאלצים להיגרר לפילוג ולשון הרע...

לתת גם כשלא רוצים

3 דק' קריאה

אני מודעת לעובדה שאנשים ראו כבר את כל הסיפורים האישיים שיש לספר, אז מה באמת אני יכולה לחדש להן? למה אני ממשיכה להופיע מול קהל שלא תמיד מעוניין לצפות?

השיח האמיתי

3 דק' קריאה

אם נסכים לשבת ולדבר נגיע בקלות להסכמות בעניינים רבים בלי תקשורת, רשתות חברתיות או ניסויים חברתיים, רק פנים אל פנים עם כוס קפה ועוגייה וחיבוק גדול לפני הכל.

ניסוי וטעייה

3 דק' קריאה

שני ניסויים חברתיים שונים בהם רואים שני צדדים של עם ישראל. ולמה בחרתי לשים אותם אחד ליד השני? כי נראה לי שהתוצאות ידועות מראש. שרון רוטר עם תובנות מחדר כושר.

עולם הפוך ראיתי

3 דק' קריאה

דווקא השופט הערבי עזר לנו למצוא פתרונות של שלום באותו ערב תרבות מופרד. דווקא הוא היטב לפשר את בירור הזהות שלנו, במדינה השואפת לשוויון, חופש ואחווה לכל אדם...