ג'ניפר וודוורד

ג’ניפר וודוורד

30 פוסטים

פסגת האקסטרים

4 דק' קריאה

זה היה סוחף ומרגש, אירוע של מתיחת הגבולות והעצבים שלי לכל הכיוונים. אבל היה בזה גם משהו שהביא אותי לשתי תובנות מקסימות על נהיגת שטח בחיים, לא רק בג'יפ.

מתחבאת בלי לשחק מחבואים

2 דק' קריאה

זה לא שהחלטתי ממש להתחבא, אבל בתהליך איטי שנמשך כמה שנים נסחפתי החוצה מבלי להרגיש. יש כאלה שיאמרו שהייתה לי סיבה או שעדיין יש, ואני מניחה ששני הצדדים צודקים.

גלולת הקסם

3 דק' קריאה

כולם מדברים על גלולת הקסם שתעשה לנו את זה, רופאים, דיאטנים, מאמני כושר, ממציאי שיטות וסדנאות למיניהן, אבל הקסם העיקרי לא נמצא בגלולה אלא דווקא במקום אחר.

לאתחל מחדש

3 דק' קריאה

רגע לפני שאתם לוחצים על "הזכר לי מאוחר יותר", תנו צ'אנס ל'מחשב' הפנימי שלכם לעשות את העדכונים שאתם כל כך צריכים וחייבים לעצמכם!

כשדלת אחת נסגרת

3 דק' קריאה

כשדלת אחת נסגרת: נפתחת אחרת ויש האומרים שגם נפרצת חומה. אבל למה אנחנו ממשיכים להביט בצער על הדלת הסגורה, מתעלמים מזו שהרגע נפתחה?

להיכשל קדימה

3 דק' קריאה

"מה קורה איתך? למה את כבר לא כותבת?" היא שאלה אותי, אבל אני כבר הייתי במצב שלא זיהיתי יותר את החיים שלי. באותו יום הבנתי מה זה להיכשל קדימה.

כמה דקות בתוך המראה

3 דק' קריאה

כשהגעתי לשלב הרביעי כבר הייתי בבלגאן רציני. לכודה באשליה שאני צודקת והיא טועה... ג'ניפר וודוורד נכנסה כמה דקות לתוך המראה ועשתה סדר בבלגאן.

ככה זה צריך להיות!

3 דק' קריאה

רגע לפני שאני חושבת ש"ככה זה צריך להיות!", אני מרפה. משאירה למי שאמר והיה העולם להורות לגלים להגיע לחוף כמו שהוא רוצה, וליהנות מהמראה הכי קסום שיש.

תוכנית עסקים רוחנית

2 דק' קריאה

הסדנה שתהפוך אתכם לאנשי עסקים רוחניים - הסקרנות שלי עלתה על גדותיה. הייתי חייבת לדעת אילו כלים הסדנה הזו תיתן לי לתוכנית רוחנית מוצלחת!

פעימות לב

3 דק' קריאה

שלושה שבועות של התבוננות הם מספיק זמן להקשיב למה שקורה בתוכי, לפעימות הלב שלי, ולוודא שהאמונה שלי חזקה לפני שאקבל את תוצאות הבדיקות.

האיילה

2 דק' קריאה

צירי לידה, צייד עם חץ מוכן לירייה, אש מתפשטת במהירות ואריה רעב – כל אלה היו מנת חלקה של האיילה. הבחירה האצילה של האיילה והמסר שלה לכל אדם.