בחירת העורך

אוכל בריא
4 דק' קריאה

האוכל מהווה דלק של הגוף שלכם. שימו לב שאתם מתדלקים אותו במזון הכי איכותי כי הבחירה נמצאת אצלכם בידיים וכאמור : "ונשמרתם מאד לנפשותיכם" זה הרי ציווי גם מן התורה.

חדש במגזין ברסלב

אהבה טהורה
3 דק' קריאה

אם חיפשתם את צרור המפתחות שיפתח בפניכם את הדלתות הכי חשובות בחיים, הרב שלום ארוש נותן לכם אותו עם בונוס מיוחד - הנוסחה לאהבה טהורה ואמיתית.

לסיפור שלי שלושה צדדים
2 דק' קריאה

לסיפור שלי יש שלושה צדדים, כי אם לא היו לו שלושה צדדים מה היה עושה אותו כזה מעניין? טליה לוי ושלושה צדדים שעושים לה את החיים יפים ומעניינים.

אבידה מעבר לים
6 דק' קריאה

"יש לך ברכה גדולה, אל תוותר... אתה תמצא את הבת שלך!", אבל עופר נופף בשטרות ותמה: "שני הדולרים האלה יעזרו לי למצוא את הילדה?..."

בין ענווה לדימוי עצמי נמוך
5 דק' קריאה

פיקדון ניתן לאדם כדי לעשות בו שימוש חיובי. אם הוא אינו מכיר בכך הרי הוא מאבד את מה שנתנו לו, ואם מכיר בכך הרי זו היא הדרך למילוי התפקיד.

הרב שלום ארוש

הרב שלום ארוש

אגרת לחפצים בחיים
4 דק' קריאה

בן ישראל היקר, בת ישראל היקרה, מה היית רוצה בשביל הילד שלך? אני מניח שהרבה מאוד דברים. אבל הדבר העמוק והמשותף לכל הדברים הוא שהיית רוצה שיהיה להם טוב!

ההתמכרות להרס עצמי
4 דק' קריאה

אתם מכירים מישהו שאוהב לסבול? אני מכיר, ואני מכיר הרבה מאוד אנשים כאלה. למען האמת, כמעט כל האנשים שאני מכיר אוהבים לסבול ואפילו מכורים לסבל...

מהי הצלחה?
4 דק' קריאה

"אבל אם תהיה בשמחה כאשר אתה יורד מהמלכות, אני אהיה בשמחה יתֵרה וגדולה מאוד". כי אין דבר שעושה נחת רוח לה' יתברך כמו גילוי של אמונה בכל מצב!