קובי א.

קובי א.

16 פוסטים

האבנים הגדולות של החיים

2 דק' קריאה

"לעולם אל תשכחו לשאול את עצמכם 'מהן האבנים הגדולות בחיי?' וכשתזהו אותן, תכניסו אותן ראשונות למיכל החיים שלכם!". המסר של המרצה הזקן.

חלום בן שישים שנה

2 דק' קריאה

כל החיים אנחנו רצים ולחוצים כדי לספק את כל העולם חוץ מאת עצמנו. ואז, יום אחד אנחנו מגלים שהשארנו מאחור חלום בן שישים שנה...

אלף דולר טיפ!

2 דק' קריאה

תשמעו, זה אולי נשמע מוגזם, אבל הסיפור הזה טומן בתוכו מסר אדיר, לא רק טיפ שכל אחד מאיתנו היה רוצה לקבל.

אז זהו, תודה.

2 דק' קריאה

"אלוקים, אני יודע שלא מגיע לי כלום, ובכל זאת, אתה שולח לי מתנות גדולות כל יום. מעולם לא עצרתי לחשוב או להודות עליהן. אבל אף פעם לא מאוחר, נכון?"

עשו מהפיל קרקס

2 דק' קריאה

לא להאמין, אבל הפיל הזה היה קשור לעמוד עם חבל דק! המחזה הסוריאליסטי גרם למבוכה ופליאה לא קטנה. עשו מהפיל הזה קרקס... ואולי גם מאיתנו?

פרה קטנה

2 דק' קריאה

יש לכם פרה קטנה שעוצרת אתכם מלהתקדם, אותה אל תהססו לדחוף אל התהום! אל תסתפקו בכמה ליטרים בודדים של חלב, אתם יכולים לקבל יותר.

את מה שבלב

2 דק' קריאה

העשיר נתן לעני סלסילה מלאה באשפה מצחינה, ואילו העני החזיר לו סלסילה מלאה בפרחים ריחניים. למה? כי זה הכלל, כל אחד נותן את מה שיש לו בלב!

גלגול של חיוך

2 דק' קריאה

איך הכל התחיל? זה עניין קצת מצחיק, כזה שמעלה חיוך על הפנים. כי בסתם יום של חול חיוך אחד הפך עולמות. איך? זה המסר של קובי א.

למה לחץ?

1 דק' קריאה

"אני כל הזמן בלחץ, לא מספיק שום דבר! איזה מן עולם זה? למה אלוקים מעניש אותי בחיים מלאים בתסכול ולחצים?" הוא שאל, והרב רק חייך. הוא ידע את התשובה...

אלוקים, אתה פה?

1 דק' קריאה

הוא ביקש לראות את אלוקים, לדבר איתו, להרגיש אותו, ואלוקים עשה הרבה דברים בשבילו. אבל הוא לא ראה, רק שאל ושאל...