נחמן הקטן, פרק 26

בכל מקום שאני נמצא אתה אתי. כמה טוב שיש לי אותך, אני מודה לך בורא עולם שעכשיו אני מכיר אותך, שאני יכול לדבר איתך. לספר לך הכל. אתה החבר הכי טוב שלי...

בכל מקום שאני נמצא אתה אתי.
כמה טוב שיש לי אותך, אני מודה
לך בורא עולם שעכשיו אני מכיר
אותך, שאני יכול לדבר איתך. לספר
לך הכל. אתה החבר הכי טוב שלי…

נחמן הקטן – פרק 26

אם אתה הולך לישון ואתה קצת מפחד, או אם אתה נמצא לבד ואתה קצת דואג, תדע תמיד: השם נמצא איתך! אתה אף פעם לא לבד! אז אתה יכול לדבר איתו. אתה יכול לומר:

"השם, אמא הלכה ועכשיו אני קצת מבוהל, אני אפילו מפחד, אבל אתה אתי, אתה נמצא כאן לידי. תן לי את הכוח לא לפחד. תן לי לדעת שאין עוד מלבדך. השם, עכשיו אני נמצא לבד בחדר ואני מפחד. עזור לי בבקשה. תשמח אותי, תעשה שלא אפחד, שאדע שאתה אתי. הנה, אני מדבר איתך, אז אתה בודאי שומע אותי. אתה שומר עלי. עכשיו אני מבין שאני אף פעם לא לבד.

"השם, עכשיו אני נמצא לבד בחדר ואני מפחד. עזור לי בבקשה, תעשה שלא אפחד…"

"בכל מקום שאני נמצא אתה אתי. כמה טוב שיש לי אותך, אני מודה לך בורא עולם שעכשיו אני מכיר אותך, שאני יכול לדבר איתך. כן, אני מדבר איתך ממש עכשיו, ואני רוצה לדבר איתך על כל דבר ולספר לך הכל, כי אתה החבר הכי טוב שלי. למשל, שאהיה ילד טוב, שאשמע בקול ההורים שלי ובקול המורים, ושתמיד אצליח. ושתרחיק ממני את כל החברים הרעים. חבר אותי רק לחברים טובים. עזור לי בורא עולם, שיאהבו אותי תמיד.

"השם יתברך, תודה רבה לך. אני כל כך שמח עכשיו, כי יש לי אותך! בכל מקום ובכל זמן.

"אני מודה לך שאתה שומע אותי תמיד, שאתה נמצא כאן לידי, תמיד.

"תודה רבה לך, אבא שבשמים, אני אוהב אותך".

"השם יתברך, תודה רבה לך. יש לי אותך! בכל מקום ובכל זמן…"

ניתן לרכוש בחנות האתר את הספר נחמן הקטן וכן את הדיסק.

כתבו לנו מה דעתכם!

תודה על תגובתך!

התגובה תתפרסם לאחר אישור

הוספת תגובה