הגר דוויג'י

הגר דוויג’י

88 פוסטים

מחכים לבשורות הטובות

2 דק' קריאה

איך מניעים את גלגלי הבשורות הטובות? בעיקר את אלה הקשורים למציאת החצי השני שלנו? הגר דוויג'י, מאמנת מוסמכת, עם הטיפים הכי טובים.

יום הולדת כל דקה!

2 דק' קריאה

יום הולדת יש כל שעה, דקה ואפילו שנייה. איך יכול להיות? הגר דוויג'י, מאמנת מוסמכת, מסבירה למה יש לנו סיבה למסיבה הכי גדולה כל רגע בחיים.

חוזרים לשפיות

3 דק' קריאה

בימי "צוק איתן" מצאתי את עצמי מול המחשב, עמוק בתוך המיילים ועם הטלפון על האוזן בלי הפסקה, חושבת, מייעצת ותומכת. הגר דוויג'י, מאמנת מוסמכת, על פחדים ושפיות.

שדה תעופה פרטי

3 דק' קריאה

אחת הדרכים הנפלאות שאתם יכולים לבדוק איפה אתה עומדים, אומרת הגר דוויג'י, מאמנת מוסמכת, היא בשדה התעופה הפרטי שלכם. רוצים גם? אתם מוזמנים להמריא!

נכות חברתית

2 דק' קריאה

יש לא מעט סוגים של נכויות, אומרת הגר דוויג'י, מאמנת מוסמכת, אבל נראה לי שנכות חברתית גורמת לסבל רב, ולא פעם הרבה יותר מזו של הגוף.

וארבעה בנים שיודעים לאכול

2 דק' קריאה

אילו ארבעה בנים יש בהגדה כולנו יודעים, אבל מה הם אוכלים? שואלת הגר דוויג'י, מאמנת מוסמכת, ומעלה את הקושיה החמישית שלא העזנו לשאול בשולחן ליל הסדר.

ההתחדשות מתחילה בראש

4 דק' קריאה

חודש ניסן מביא איתו את הבשורה הגדולה, כך מגלה הגר דוויג'י, מאמנת מוסמכת. 12 הימים הראשונים שיעשו לכם את החיים מאושרים ומושלמים. וגם, יום ההולדת של הקואצ'ר הראשון!

להפיל את הפור

3 דק' קריאה

להפיל את הפור זה לא דבר קשה, כפי שמסבירה הגר דוויג'י, מאמנת מוסמכת, ומגלה לנו ש"החיים לא מסובכים בכלל, אנחנו אלה שמסבכים אותם". שווה בדיקה!

שורפת הגשרים

2 דק' קריאה

היא שורפת גשרים מקצועית ואמא שלה מצדיקה אותה. הגר דוויג'י, מאמנת מוסמכת, ניסתה להבין ביחד עם המאומנת שלה למה זה קורה לה?

הגישה המנצחת

2 דק' קריאה

באמצע החיים או בנקודת מפנה מסוימת זה קורה, נפגשים עם הצומת הסואן ולא יודעים לאן לפנות. מה עושים? הגר דוויג'י, מאמנת מוסמכת על הדרך לגישה המנצחת.

יש לי סערה בחיים

2 דק' קריאה

כשהכל קורה הפוך ובא בצרורות, כשאין רגע של נחת או מנוחה, צריך דווקא להתמקד במציאה ולא בחיפוש. הקואצ'רית הגר דוויג'י מסבירה איך עושים את זה.