סאני לוי

סאני לוי

14 פוסטים

כשספות עפות

3 דק' קריאה

שמעתי על פרות מעופפות, אבל ספות?!? זה היה ביום שגרתי בדרך לשדה התעופה כשהמוות היה במרחק של ספה ממני... סאני לוי עם גלגלים על הקרקע.

נשימה חדשה

4 דק' קריאה

עד להתקף האסטמה הקשה לא הבנתי שהכעסים וחיצי הביקורת שלי יוצרים זיהום נוראי באוויר. באותו לילה קלטתי מה אני גורמת לבן שלי. סיפור מרגש.

אלוקים במשרה חלקית

3 דק' קריאה

אפילו לפני שהתחברתי למושג אמונה גיליתי את עיקרון המפתח: או שאתם מאמינים באלוקים או שלא, אבל לעולם אל תאמינו באלוקים שעובד במשרה חלקית.

ספל האהבה

5 דק' קריאה

מתי בפעם האחרונה הכנסתם לספל שלכם ים של אהבה, כפית של תודה, שמחה והרבה כאב בלתי נסבל? סאני לוי עם סיפור מהרי הסמוקי הקסומים וספל האהבה.

הענווה של העצים

3 דק' קריאה

לא סתם אומרים שהאדם הוא עץ השדה. רגע אחד הוא כמו עץ מפואר ועשיר, ורגע אחר כמו עץ עם ענפים ריקים מעלים. לקראת ט"ו בשבט, סאני לוי על ענוות העצים.

אייקידו רוחני

4 דק' קריאה

היכולת להשתמש בכוח השלילי של האויב שלך ככוח חיובי לטובתך, היא נקודה אסטרטגית באייקידו. זה מה שעשיתי עם השכנה הממורמרת שלנו. סאני לוי ואייקידו רוחני.

תביאו את הזהב הביתה!

6 דק' קריאה

למדתי שהאדם היחיד שכדאי להתמודד מולו בקרבות הללו הוא האדם שהייתי אתמול. סאני לוי, חרדית ואמא לחמישה, אלופה עם חגורה שחורה דן 6 וסיפור חיים מרתק.

אלוקים לא טועה!

5 דק' קריאה

הייתי חייבת להפנות אצבע מאשימה אל מישהו, אז הפניתי אותה לאלוקים, הרב הגדול ההוא מהשמים... עד לנקודת המפנה בחיי, אז הבנתי שאלוקים לא טועה!

רגל על הברקס

4 דק' קריאה

לא יודעת איך זה קרה, כי לפני שהספקתי להבין איך ולמה ואיפה הייתה הרגל שעל הברקס, שמעתי פתאום את הבום... סאני לוי על הדוושה הכי נצרכת בחיים.

תעשו מקום לברכות

3 דק' קריאה

אנחנו מתעקשים להחזיק דברים עד הסוף המר והכואב, לא רוצים לחשוב שאולי יכול להיות משהו טוב יותר בשבילנו. אז זהו, שלא. תרפו, ותעשו מקום לברכות!

לראות צללים

4 דק' קריאה

אני יכולה לראות המון דברים ואילו התינוקת שלי יכולה לראות רק פס קטן וזעיר של מציאות בשחור ולבן? סאני לוי על החיים בשחור-לבן וצללים.

בתוך הבלון

3 דק' קריאה

משאירים את הרעש בחוץ ונכנסים לבלון! הקולות בחוץ מנסים להתנחל לנו במרחב המיוחד שלנו. אבל בתוך הבלון קורה משהו נפלא, ואל תוותרו עליו!