פיני וולמן

פיני וולמן

8 פוסטים

תודה או בקשה?

3 דק' קריאה

מה קדם למה – התודה או הבקשה? רוני מתלבט מה עושים ופיני וולמן, החבר הטוב, משיב לו על השאלה שבעצם היא שאלה שרובנו שואלים: מי קדמה למי – התודה או הבקשה?

השראה להתחלה

3 דק' קריאה

איך שיר נולד? יש האומרים כמו תינוק, ואז כולם יודעים. אבל איך מתחילה התחלה חדשה? איך החיים שלי קיבלו תפנית אדירה? זה כבר סיפור אחר לגמרי. השראה ותובנה קסומה.

אי נוחות נעימה

4 דק' קריאה

אני לא טיפוס של קמפינג, אני לא אוהב יתושים ולישון בשק שינה. אבל מה עושים כשרוצים לקיים מצווה יקרה כמו הסוכה? ואיך זה קשור לחמישים מיליון דולר?

תרגיל המלאכים

4 דק' קריאה

לא רק כנפיים והילה מעל הראש, הם גם לא אוכלים ולא שותים ולא עושים את מה שאתם רגילים לעשות. התרגיל שיהפוך אתכם למלאכים ליום אחד!

אני ומחלת הליים

4 דק' קריאה

יש בקרים שלא בקלות אפשר לשכוח. לי זה קרה. אותו בוקר שהרופא אמר לי שאני חולה במחלת הליים. ואותו בוקר הביא גם את השינויים המיוחלים והגדולים בחיי.

שוב מאחר

3 דק' קריאה

אומרים שאין יותר יפה מן האמת, וזה נכון. אבל לפעמים, משהו בפנים גורם לך לחשוב שההיפך יותר משתלם. פיני וולמן שמע לקול הקטן וגילה משהו מדהים!

טרמפ לאמונה

3 דק' קריאה

המחשבה על השכר שכבר עומד לרשותי בשמים, והייתי רק בן 18, הובילה אותי למסקנה שאולי אקנה את הטרמפ שאני צריך במילה אחת. פיני וולמן תפס טרמפ לאמונה.

ספגטי על הקיר

3 דק' קריאה

"אז אתה אומר שזה בסדר שאדם לומד מהר ובשטחיות, כי אתה יודע, זה כמו ספגטי שזורקים על הקיר, חלק ממנו יידבק בקיר וחלק לא"... פיני וולמן עם תובנות בנוסח איטלקי.