ציפורה בראבי

ציפורה בראבי

61 פוסטים

איפה העולם?

2 דק' קריאה

איפה כולם כשצריך אותם? בעולם של חסד ייבנה, של עזרה לזולת, לאן נעלמים כולם כשצריך אותם? ציפורה בראבי תוהה למה קל יותר לתת כסף לצדקה ולא זמן הקשבה? פוסט אישי.

איפה עשיתם חג?

3 דק' קריאה

נכון, פסח עבר ואיתו גם שביעי של פסח, שבוע מלא שמחה וחג וכיף והמון משפחה וביחד. אבל יש את אלה שהזמנים האלה רק מעצימים להם את הלבד. ציפורה בראבי מהרהרת.

סליחה בלב שלם

2 דק' קריאה

לבקש סליחה זו רמה מוסרית גבוהה מאוד. חודש אלול, חודש הרחמים והסליחות, הוא הזדמנות נפלאה לנקות שולחן רגע לפני שמגיעים לקו הסיום ומתחילים מחדש.

הרודן הקטן

2 דק' קריאה

אתם רוצים להישאר למטה, על הרצפה ולהתלונן, אבל אז הוא מתייצב מולכם, זה שלא מוותר לכם אף פעם ולא מבין את המצוקות שלכם, ודורש את הדבר הכי קשה!

תעשי לך הפסקת קפה

3 דק' קריאה

איך מכינים אמא רעננה לילדים? תתפלאי לשמוע, אבל לא צריך הרבה "מצרכים". צריך רק כורסה נוחה וכוס קפה או תה, וזהו. ציפורה בראבי על ההפסקה הנחוצה.

לא נפרדות

2 דק' קריאה

איך נפרדים ממלכה יקרה ואהובה? האמת, זה די קשה. ציפורה בראבי על השיחה עם המלכה במרפסת רגע לפני שהיא עוזבת.

מילה, לא מסכה

2 דק' קריאה

אופנת החשיבה החיובית משחררת הרבה חברים מאחריות, מלומר מילה טובה או לתת חיוך קטן שיעשה לבן אדם את החיים. ציפורה בראבי על מילים בלי מסכות.

זה מצטלם טוב!

3 דק' קריאה

כמה טוב שיש חברים, כי הכי חשוב שלילד יהיו חברים, נכון? ציפורה בראבי עם זווית ראיה מעניינת על המתנה היקרה לכל אדם שלא חייבת להיות בכל מחיר.

אתחול, שוב.

2 דק' קריאה

מראש חודש אלול עד יום הכיפורים כולנו נעשים טובים וסלחניים עד דמעות. אבל מה קורה יום אחרי? זה בדיוק הזמן לעשות אתחול (כן, שוב).

הגיע זמן סליחה

4 דק' קריאה

הנה בא היום שמציב בפנינו את אחד האתגרים הקשים והגדולים – לבקש סליחה ולסלוח. איך עושים את זה? ציפורה בראבי עם כמה עצות נפלאות.

ניגוני כל נדרי

2 דק' קריאה

תפילת "כל נדרי" היא אחד השיאים של ימים אלה. תפילה זו זכתה לנוסחים רבים ומרגשים. ציפורה בראבי מגישה כמה מהביצועים המרגשים ביותר.