בשדי יער

כל הפוסטים

לומדים לדבר

3 דק' קריאה

מהו היסוד הגדול ביותר להצליח בחיים? לשם כך עלינו להשתמש באחת המתנות העצומות ומהגדולות ביותר שקיבלנו מבורא עולם!

להעיר את הלב

4 דק' קריאה

שום שעון מעורר שבעולם לא יגרום לך להתעורר כמו התפילה האישית שלך – ההתבודדות, שבונה את הקשר הכי יפה שיכול להיות לך עם האינסוף.

יש לך כוח עצום

5 דק' קריאה

ישנה תפילה שיכול כל אדם, ובכל זמן, להתפלל אותה מעומק הלב, אפילו אם הוא נמצא בדרגה הנמוכה ביותר - זוהי השיחה שהאדם מדבר במילים שלו.

הצעקה שתשחרר אותך

3 דק' קריאה

רבי נחמן מלמד אותנו שישנה צעקה הנקראת - צעקת הלב. כלומר, גם אם אדם נמצא בתוך קהל רב של אנשים הוא יכול לצעוק אל השם מבלי שמישהו ישמע אותו.

סוד החיים הטובים

4 דק' קריאה

מילת קסם אחת טומנת בחובה את הסוד הגדול אותו כולם מחפשים ומבקשים לדעת. מילה אחת המכילה את התשובה לשאלתם של רבים – מהו סוד החיים הטובים?

סם החיים

3 דק' קריאה

אתה צריך כלים, אתה צריך שפע, אז על מה אתה סומך? על מזלך הטוב? אדם עם שכל בקודקודו מבין שכדי לזכות בסם החיים, עליו להרבות בתפילה!

בלי חכמות

3 דק' קריאה

אף אם אדם מתפלל בכוונה שלמה את התפילות הכתובות, אין הדבר יכול להחליף את ההתבודדות, או "לחסוך" לו אותה. התבודדות היא חשבון נפש על כל היום שעבר!

ממי אתה מפחד?

4 דק' קריאה

גם דרך של אלף קילומטרים מתחילה בצעד אחד! אף על פי שהדרך לפעמים ארוכה, צריך להתחיל ללכת בה. אל תפחד, תתחיל ללכת.

ההבטחה הנצחית

4 דק' קריאה

רבי נחמן מברסלב פונה במכתב נפלא שכתב לכל מקורביו, בו הוא מסביר את חשיבותה של ההתבודדות, מספר על ההבטחות שניתנות למתבודד, כי "הוא אמת ויציב וקיים, וערב אני על כך"!

להגן על כל העולם

4 דק' קריאה

אם היו מאפשרים לך פגישה במשך שעה!!! עם המיליונר הגדול בעולם – לא היית הולך? אם היו אומרים לך שיש לך אפשרות להגן העולם בשיחה שאורכה שעה – לא היית עושה את זה?

עני מרצון

7 דק' קריאה

עניות, כמו שאנו יודעים, היא דבר שאף אחד לא בוחר ובטח לא רוצה בו. אבל תמוה הדבר מאוד כשרואים אנשים שבוחרים בעוני ונעשים עניים מרצון. האם זהו מושג חדש בחברה בת ימינו?

אלוקים קרוב אלי

5 דק' קריאה

אם רק תאמין ברחמים העצומים של השם עליך, תרגיש קרוב אליו. אבל למרות שרחמיו של הבורא הם אינסופיים, עלינו לבנות את הכלי כדי למשוך רחמים אלה ולקבלם...

שלחו הודעה
לפניה מהירה לחנות האתר
לחצו וקבלו מידע והכוונה