מפרסום לתהילה!

הפרסום התמים יצר עיניין רב! הלך ופרש כנפיים בכל רחבי לוס אנג'לס.. כל יום שעבר ראו מספור יורד שיצר סקרנות רבה וכך החל דו שיח נרחב על מה המהומה,

1 דק' קריאה

רוחמה אפרתי

פורסם בתאריך 27.12.21

מפרסום לתהילה!

באחד מהישיבות בלוס אנג'לס קרה הסיפור המדהים הבא.

ממול הישיבה , בוקר אחד הבחינו בחורי הישיבה בשלט חוצות ענקי שאינו צנוע בעליל עם תמונות תועבה. אחד מהבחורים שהיה חסיד חרדי הזדעזע עד עמקי נשמתו ופנה בבקשה לחברת הפרסום להורידה. אלו באו בתואנה שהלקוח שילם ממיטב כספו ורכש את שטח הפרסום כך שלא ניתן להורידה.

החרדי הציע לקנות בתמורה ובכך להוריד את הזוועה. אך דא עקה, עלות פרסום ליום בודד הינו 90,000$. בלית ברירה הסכים החסיד ושילם 90,000 דולר ליום!

אחרי כמה ימים התקשרו ממשרד הפרסום ובקשו תוכן לשלט החוצות שהרי לא ניתן להשאיר שטח ריק. החסיד לא ידע מה לענות היות ולא היה לו שום רעיון לפרסום, 'מחשבות רבות בלב איש ועיצת השם היא תקום'; "תשימי מספרים" ענה לה, "עוד 87.. ולמחרת, עוד 86.. וכן הלאה".

הפרסום התמים יצר עיניין רב! הלך ופרש כנפיים בכל רחבי לוס אנג'לס.. כל יום שעבר ראו מספור יורד שיצר סקרנות רבה וכך החל דו שיח נרחב על מה המהומה, מה יקרה בסוף הימים.

חברת קוקה קולה שמעה על הפרסום הנדיר שיצר באז נרחב ופנתה אל החסיד בבקשה לקנות את שטח הפרסום כאשר ביום האחרון יופיעו בקבוקי השתייה. החסיד מיד הסכים וקבל על העסקה 3.000.000 מיליון$. השם יתברך שילם לחסיד פי כמה וכמה על המצווה התמימה שעשה!