גדליה פנסטר

גדליה פנסטר

12 פוסטים

להשיג את המטרה

3 דק' קריאה

איך משיגים מטרות? יש האומרים לקלוע חץ למטרה, ויש האומרים ברגעים המיוחדים שמייצרים את המומנטום לבניית ביטחון עצמי ותזכורת שהכישלונות הם חלק מאיתנו!

בריאות – עם לחם ומים

3 דק' קריאה

אנחנו מוכנים לשלם עליה הון תועפות, לגשת לכל טיפול שיפנו אותנו אליו, כי העיקר כמו שאומרים הוא הבריאות. אבל אם אומר לכם שאתם יכולים לעשות את זה עם לחם ומים?

אחרי הנפילה

2 דק' קריאה

יש את הזמנים בחיים שצריך להתקדם הלאה. יש את אלה שצריך פשוט להתכנס פנימה ולהתחבר אל מי שאנחנו. ויש את אלה של אחרי הנפילה. גדליה פנסטר עם עצות מכוונות!

מומחים לשמחה

2 דק' קריאה

רוצים לעשות שינוי דרסטי עם האנרגיות שמתבזבזות סתם כך על כלום ולהשקיע אותן במניה הטובה ביותר? המאמר הזה בדיוק בשבילכם! גדליה פנסטר הופך אתכם למומחים לשמחה.

לפרוץ את קיר הפחד

3 דק' קריאה

הרגע שבו תחליטו שאתם מפסיקים לפחד יהיה הרגע המכונן בחייכם, פרק חדש בו אתם הופכים את הדף ומתחילים לחוות את האושר העילאי שהיה רק בגדר חלום.

להגיע רחוק

3 דק' קריאה

אתגרי החיים שדופקים תדיר על דלתות חיינו מערפלים לנו את הראייה, אבל אומרים שרק מי שלוקח סיכון והולך רחוק מגלה עד כמה רחוק באמת הוא יכול להגיע. מה אתכם?

עשרה צעדים אל האושר

3 דק' קריאה

מהי הדרך אל האושר? יש האומרים שהאושר הוא הדרך. ויש האומרים שעשרה צעדים מדהימים מובילים אותנו אל אחת מנקודות המפתח שלו. גדליה פנסטר על הצעדים אל האושר.

ענקים ביקום

2 דק' קריאה

אפילו העין האנושית לא יכולה להכיל את גודלו העצום של היקום. אל תתפלאו לשמוע שאתם החלק הענק שבסיפור, עם הכוחות העצומים שמזיזים את הגלגלים הגדולים שבו.

עניין של גישה

2 דק' קריאה

הכל הוא רק עניין של גישה. או מנצחת או מפסידה, או מובילה או חוסמת. איך שנסתכל עליה ונבנה אותה כך היא תיראה. רוצים לדעת איך לעשות אותה הכי טובה ומועילה?

על שמחה והמזלג שלכם

2 דק' קריאה

איך קשורה השמחה למזלג שלנו? או יותר נכון למה שנמצא עליו? פשוט מאוד, הדרך בה אנו מסתכלים על האוכל. גדליה פנסטר, מרצה בנושא הגשמה אישית, על השמחה והמזלג.

אני – הסיפור החדש

3 דק' קריאה

הגרסה הכי טובה שלנו מתחילה בדפוסי החשיבה שלנו, בראייה שלנו את עצמנו ובהבנה שאף אחד בעולם לא מושלם. זו המהדורה הכי מוצלחת וטובה של הסיפור החדש שלנו.

חוסן נפשי

2 דק' קריאה

כשהחיים מספקים לנו משברים, מתחים, לחצים ודאגות, זה הדבר הכי מתבקש מאיתנו: להפגין חוסן נפשי. איך עושים את זה? גדליה פנסטר עם העצות לבניית הכלי האגדי.