שרה שוורצמן

שרה שוורצמן

7 פוסטים

ישיר או עקיף?

4 דק' קריאה

"איש לא הצליח לחנך אותי", אמר פעם איש חינוך, "חוץ מילדיי". אכן, משימת החינוך האמיתית אינה יודעת פשרות. אם ברצוננו לעשות אותה היטב, הדרך אינה קלה, אך בסוף קוצרים את הפירות.

אחד משנים עשר

5 דק' קריאה

אילו האדמה הייתה מוכנה לפתוח את פיה, היינו כולנו קופצים לתוך לועה הפעור, אבל היא לא עשתה את זה. אחד משנים-עשר לא מצאתי...

אל תשכח למלא דלק!

3 דק' קריאה

הרבה פעמים זה לא בגלל סיבה ספציפית, אלא בגלל הדלק שנגמר, ואנחנו שלא ידענו עד כמה חשוב למלא אותו, לא עשינו זאת, והתוצאה... המכונית נעצרה.

מי רוצה לשמוע?

3 דק' קריאה

הרבה כעסים שוככים, מריבות דועכות והבנות חדשות מבליחות, כשאנו מנסים לחשוב על השני ברגיעה ובשלווה. אם בכל זאת המעשים עדיין מפריעים לנו, הגיע הזמן לצעד השני: הידברות!

רוצים שינוי? גלו את המוקשים

4 דק' קריאה

אצל רבים מאיתנו ההחלטות לא מגיעות לידי ביצוע. משום מה, איננו מצליחים להגשים אותן. מה קורה בדרך? מדוע קשה לנו להיות טובים יותר? מהם המוקשים בדרך לשינוי???

שמחה זאת דרך חיים!

3 דק' קריאה

השמחה, למי שלא יודע, אינה תלויה בגורמים חיצוניים, אלא השמחה היא לדעת למצוא את הטוב במה שיש עכשיו, לראות את היפה בקיים. שמחה – זו תפישת חיים!

על אויר ואוירה

4 דק' קריאה

האם מישהו חשב על כך, שלא כדאי להשאיר את השירה המושמעת בראש כל חוצות ואת הגורילות, הליצנים, המלכות והנסיכות בחוץ – ולא לאפשר לכל אלה לחדור לתוכנו פנימה?