יהודית לוי

יהודית לוי

17 פוסטים

לילה של מדורות

3 דק' קריאה

'יהודית! זה ל"ג בעומר! את מבינה על איזה יום את מדברת?! מה את מקטרת? מה את עושה בשביל ל"ג בעומר, הא?'...איך נשאבתי למחשבות אפורות כאלה?

בוקר לא רע, אחרי הכל

4 דק' קריאה

הדמעות כבר יבשו. התלונות נעלמו כלא היו. כל מה שנשאר היה טישו מקומט, כוס קפה קר, והנוכחות המנחמת של בורא עולם. בוקר לא רע, אחרי הכל.

מכתב לירושלים

3 דק' קריאה

איבדתי אותך פעמיים: פעם אחת לפני אלפי שנים ופעם שנייה לפני כמה שנים. פעם בחיים קודמים ופעם בחיים האלה. אבל זיכית אותי במתנה עצומה, בכאב והאבלות על חורבנך.

פנינים אמיתיות

3 דק' קריאה

לפעמים אני חושבת שאני צריכה להיות הפנינה האמיתית. ולפעמים, אני מפחדת להסתכל פנימה, על שכבות הלכלוך. אבל ראיתי את החותמת במו עיניי - "פנינים אמיתיות"!

שומרת על איזון

5 דק' קריאה

רציתי למצוא את דף הקסם שיציל לי את היום, את העצה שתיתן לי את הברק והחיות שאני צריכה. בינגו. זה הגיע בדמות כנפיים.

רק קינוח

4 דק' קריאה

קינוח. אני רוצה שהוא יהיה חלק מהארוחה, לא עוד איזה פרס דביק. רק שבאותה שבת זה נפלט לי מהפה. וזהו. זה כבר באוויר. קינוח אחד, שלוש תגובות והרבה תובנות.

מסרים, טירוף וניסים

5 דק' קריאה

זה היה הרבה יותר גרוע מרע. פגישה שגרתית אצל רופא אף אוזן גרון בה התגלה גוש בגרון הילד, הפכה לסיוט. מסרים, טירוף וניסים – זה חלק ממה שהיינו עדים לו.

כיסוי מושלם

5 דק' קריאה

איך אישה עם אובססיה לשיער שלה עושה שינוי כזה בפליק של קוקו? טוב, התשובה לשאלה זו היא סיפור בפני עצמו, סיפור עם כיסוי מושלם.

מסר ממקום אחר

3 דק' קריאה

לא פלא שהחברה של ימינו מכורה ל – SMS, מסנג'ר, פייסבוק וצ'טים למיניהם. כולם עסוקים בלפענח את המסרים מכל מקום אפשרי, רק לא את המסרים האמיתיים שבאים ממקום אחר...

ארבע חתונות ולוויה אחת

5 דק' קריאה

שאמא שלי לא תשב עם אבא שלי?!? רגע, מה אני שומעת אתכם אומרים? הכלה לא תשב עם החתן?!? ארבע חתונות ולוויה אחת, גם אני הייתי בסרט הזה. איך, אתם שואלים?

זה לא חלום, זה להשתנות!

4 דק' קריאה

אל תחשבו על העתיד עכשיו. אל תתחילו להתקשר בהיסטריה לכל מי שאתם מכירים ולדבר על תחזיות מבשרות רעות. תחשבו רק על דבר אחד קטן שיכול לעשות את ההבדל...