עדנה קדוש

עדנה קדוש

169 פוסטים

הפרטים הקטנים

3 דק' קריאה

אושר מקבלים מבפנים לא מבחוץ, הוא אישור פנימי להתנהלות נבונה וטובה. ואיך משיגים את זה? עם הרבה תשומת לב לכל חלקי החיים ולפרטים הקטנים שעושים את ההבדל הגדול!

גילוי השינוי בסוף השנה

3 דק' קריאה

גילויים הם דבר מסקרן ומרענן, מביאים איתם חידושים ורגעים נפלאים לעשות דברים ושינויים שלא חשבנו לעשות. עדנה קדוש, מאמנת מוסמכת, על גילוי השינוי בסוף השנה.

להגן על מרחב התודעה

3 דק' קריאה

מה בין מרחב מוגן למרחב התודעה? הימים האחרונים, ובעיקר מה שקורה בגבולות ארצנו המתוקה גרמו לי לחשוב על מרחב אחד שמאוד חשוב להגן עליו – מרחב התודעה.

שיטת המלפפון הכבוש

3 דק' קריאה

אנחנו כמו מלפפון כבוש. תכניסו מלפפון לצנצנת מלפפונים כבושים והוא יעבור תהליך כבישה והטמעה. תכניסו את עצמכם לחבורת אנשים טובים ותראו איזה תהליך נפלא קורה...

למי עשיתי טוב היום?

3 דק' קריאה

אחד מהל"ו שפגשנו לבש מכנסי ג'ינס, חולצת טריקו, כיפה לראשו והוא מוכר בחנות. שום סימן בחזות שלו שמזכיר "צדיק", אבל אחרי כמה דקות נותרנו המומים בגלל מה שגילינו...

ליהנות מהדרך

3 דק' קריאה

שימו את הקלפים על השולחן וענו בכנות: האם אתם מכירים את עצמכם? ומה אתם יותר, אנשים של דרך או של תוצאות? עדנה קדוש, מאמנת מוסמכת, על ההנאה מהדרך להצלחה!

גם זה יעבור

3 דק' קריאה

אלו מילים שימושיות לא רק כשאתם מובסים, אלא גם כשאתם מנצחים! עדנה קדוש, מאמנת מוסמכת, עם שלוש מילים ותובנה אחת שמהוות את המשקולת במאזניים של החיים.

מתחת לאף

5 דק' קריאה

הדברים הכי חשובים ואפשר לומר גם הטובים, או כאלה שיהפכו לנו את החיים לטובים, נמצאים ממש מתחת לאף שלנו. עדנה קדוש, מאמנת מוסמכת, עם כל הפרטים!

לתפוס את הלטאה

3 דק' קריאה

ניסיתם פעם לתפוס לטאה? אם לא, אז עדנה קדוש מגלה שיש אחת כזו בתוכנו שמציצה עלינו מתוך ששת פתחי החושים והתודעה שלנו ורק עושה לנו בלגאן. טיפים להתמודדות!

שומר האש

3 דק' קריאה

מכירים את שומר האש? למעשה, אומרת עדנה קדוש, אנחנו חייבים אחד כזה שיהיה איתנו כל הזמן וישגיח על האש שלנו שלא תיכבה אבל גם שלא תתפשט ותשרוף את כל מה שסביבנו.

לדבר מהלב

3 דק' קריאה

מסתבר שלהרגיע את הנפש זה דבר פשוט. צריך רק לדבר אמת מהלב, ברגישות ובאהבה. עדנה קדוש, מאמנת מוסמכת, על הדיבור המועיל והדיבור המזיק, והעיקר – לדבר מהלב!

האגדה על יצירת האש

4 דק' קריאה

האגדה על יצירת האש: זו סיפור עתיק יומין המלמד אותנו שכל דבר בחיים יכול לקבל פרשנות שונה, זווית ראיה אחרת והתנהגות מעשית בהתאם. עדנה קדוש על האש שבאגדה.